Wpis z mikrobloga

Kto w polsce obsługuję przesyłki SF eParcel? Poczta polska? Zerknijcie proszę na tracking dla paczki o numerze: 959689576853. Od 9 lutego wisi taki opis:
【Poland】 Arrived at the place of delivery, please go to pick up with notice letter
jednak żadnego awizo w skrzynce pocztowej nie mam.
Możliwe że przesyłka jest w jakimś Parcel Shop albo tego typu podobnym?
#tracking #pocztapolska
tiszert - Kto w polsce obsługuję przesyłki SF eParcel? Poczta polska? Zerknijcie pros...

źródło: comment_tlmFdlzWEt2lXCQMTUlx3BVYAZWZRL8f.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@pat656: Oj, nie pomogę niestety - z takim przypadkiem nie miałem doczynienia. Ale jak podasz Twój numer na https://swiatprzesylek.pl to jest ładny komunikat - że tego nie ma i skontaktuj się z nami :D Napisz do nich, skoro się tym zajmują zawodowo to może mogą Ci pomóc. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Larkelite: @Krzychu92: Jak u was te paczki? Dostaliście je?
Ja czekam na zamówioną na początku grudnia paczkę. W trackingu w połowie grudnia ma taki status jak wasz czyli dostarczono do Polski. Jest nawet identyczna godzina - 14:00 i 0 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No cóż, tej akurat paczki już nie dostałem, zaginęła w Polsce. Na szczęście skośnooki sprzedawca (My FRIEND :P) bardzo uczynny oddal pieniądze, a nie musiał.
Inna paczka/inne zamówienie dotarło do Polski bardzo szybko, ale kurier (poczta pocztex kurier 48) w Polsce lub w ktoś z sortowni zajumał sobie jeden z 3 przedmiotów, rozgrzebał paczuszkę paluchami :)
Inne paczki jakoś dochodzą. ale dodatkowo np taka już od 14ego jest w Polsce a nadal
Larkelite - No cóż, tej akurat paczki już nie dostałem, zaginęła w Polsce. Na szczęśc...

źródło: comment_7q6gWqBpwzJreJ2Z441BEeXBbJX5NiUQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Larkelite: Zobacz sobie oryginalne statusy bo to głupio tłumaczy na polski 'przesyłka oclona' a naprawdę chodzi o przejście przez odprawę celną bez żadnego cła. Standardowa procedura.

Szkoda, że ta paczka nie przyszła. W takim razie moja pewnie też nie przyjdzie. Już zdążyły przyjść inne, które zamówiłem dużo później.

Czym to szło, co pokazałeś na screenie? Jaka metoda wysyłki/przewoźnik ?
  • Odpowiedz
To co ostatnio dodałem na screenie, dziś do mnie dotarło do domu. Z Chin poszło za pośrednictwem Cainiao Super Economy. Taka wybrałem opcje. Na nalepce przesyłki pisze "Sinotrans w imieniu i na rzecz Cainiao". Na koniec do domu przesyłkę dostarczył mi kurier pocztex kurier 48.
  • Odpowiedz
A gdzie szukac takiej paczki
SF6042084929266
Zaplacilem za wysylke przez aliexpress standard a wyslal sf express. Wedlug sledzenia jest w warszawie tylko kto ja do mnie dostarczy?
  • Odpowiedz
@Matt24: to jest jakieś syfiaste niby AliExpress. Do mnie już idzie miesiąc. Normalnie jest 0045XXXXXX. Prawdopodobnie dostaniesz jakieś Sweden post. Ten numer się zmieni za jakieś 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
SF6042084929266


@Matt24: https://alipaczka.pl/?track=SF6042084929266

Twoja paczka jest juz w PL, jak jej nikt w sortowni nie zgubi/ukradnie, to nie długo może będzie u ciebie. Od SF express w PL, paczka jest przejmowana przez "świat przesyłek" nie cieszą się dobrą opinią - gubią paczki, lub zwlekają z dalszym przekazaniem do poczty.

Opinie:
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&sxsrf=ACYBGNShZdSG7lV38lRN0b0PopWfwkoZtw%3A1579991025315&ei=8b8sXqnzEq6orgTRu4uAAw&q=%C5%9Bwiat+przesy%C5%82ek+opinie&oq=Swiat+przesy%C5%82ek&gs_l=psy-ab.1.1.0l4j0i22i30l6.246872.249411..253289...0.2..0.85.1019.15......0....1..gws-wiz.......0i71j0i67j0i131j0i3.oIBDRl5XeXU#lrd=0x4711c42256d4b795:0xfd06afddf1d4b1c9,1,,,

@Deggial77: Nie panikuje :) moje zamówienie z Ali jest już w domu, to też ta sprawa jest nie aktualna.
  • Odpowiedz
Dzwonilem do nich i wiem tylko ze paczka lezy w kontenerze na punkcie celnym i czekaja na odprawę. Mam sprawdzic za kilka dni jak dalej nie ruszy mam dzwonic do nich. Odebrac osobiscie dzis z wawy tez nie moge bo nie bylo jeszcze odprawy.
  • Odpowiedz
22 122 12 18
Dzwon na ten numer bo na stronie jest podany z końcówką 19 i tam nikt nie obierze telefonu. Zal ze takie #!$%@? chodzą po tym świecie i marnuja tlen. Ja jutro tez zadzwonie jeszcze raz.
  • Odpowiedz
Dzień dobry,
zamówiłem jakiś czas temu kilka rzeczy i niestety Sf Express. Numerek mam taki: SF6042081881418. Od tygodnia leży w Warszawie i czeka niby do dalszej drogi. Pisałem do świata przesyłek, powiedzieli, że oni nie mają w systemie, więc mi nie pomogą. China post zamawiany tego samego dnia będzie w poniedziałek, więc słaby ten express. Ile jeszcze może to sobie leżeć?
  • Odpowiedz
Czytajac wczesniejsze komentarze to bede zadowolony jesli w ogóle dojdzie. Z chinczykiem bede sie pozniej kłócić bo zapłaciłem za inny sposób wysyłki a oni cos pomieszali i wyslali przez sf
  • Odpowiedz