Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie do speców:
Ile na start mogę dostać jako dyżurny elektroenergetyk?
Doświadczenie mam, ale przy remontach pomp, kompresorowni czy wymiennikowni w obecnej firmie, ale nei robie tam jako UR, a przy okazji bo coś sie znam, a jest to miłą odskocznią od klepanie w G-code xD
Jedyne uprawnienia to podstawka SEP E.


#energetyka #elektroenergetyka #elektryka
M.....a - Mirki, pytanie do speców:
Ile na start mogę dostać jako dyżurny elektroene...

źródło: comment_v0NMNBWu8VR0yZ7PIT9FVNnrqXesZkXH.jpg

Pobierz
  • 28
@Myszoskocznia: ja pracuje na nowej części i mam znajomych dyżurnych elektryków. Ale myśle ze na starej części maja sporo mniej, bo w sumie nic nie robią. Gdzieś pewnie z 2300-2500 na rękę.
@Myszoskocznia: jeśli jedzie rekruter do Ciebie to znaczy, że masz przewagę. Prowadź rozmowę tak, żeby pierwszy kwotę na stół położył rekruter.
Masz 80% szans na taki scenariusz. Druga rzecz, nawet jeśli będziesz musiał Ty położyć kwotę, nie rób tego dopóki nie zdobędziesz wszystkich informacji na temat stanowiska i warunków. Każde właściwie zadanie Panie podnosi "cenę".

@Martwiak: juz po rozmowie - znaczy byłą tydzien temu, ale miałem bana za szkalowanie anime xD
wiec tak:
na rozmowie babka z PGE - całkiem spoko, ona siedziała, zadawała jakies pytania z dupy typu - jakie mam zalety, doswiadczenie itd.
3 majstrów - w tym jeden który ciągle gadał, ze to nie jest praca za biurkiem hurr durr, tu trzeba fizycznie itd. że młodym sie w dupach poprzewracało i tu nie