Wpis z mikrobloga

Co powiecie o tym ziomeczku? Jak to możliwe że obejmuje dziewczynę? Wszyscy na tagu #przegryw mówią że jak nie wyglądasz jak grecki bóg to każda na ciebie pluje.

Przewiduję komentarze:
- bogaty
- ona to 2/10
- żyją w kraju gdzie nie ma niżu
- to jego siostra

#rozwojosobistyznormikami #regresosobistyzprzegrywami
B.....n - Co powiecie o tym ziomeczku? Jak to możliwe że obejmuje dziewczynę? Wszyscy...

źródło: comment_LwO6HYfcpOrKUuF1uubJX1oPnSd6rmc2.jpg

Pobierz
  • 34
@n00se: a ja myślę że twoje życie to dowód anegdotyczny a oszczędnie licząc ze 30 moich znajomych tych z ryjem jak kartofel 160cm 3k wypłaty którzy wg. wykopu są gorsi od reszty społeczeństwa a jakoś posiadają przyzwoite dziewczyny / żony / albo jak ktoś nie lubi związków to ruchają na prawo i lewo i żyją szczczęśliwym życiem to w porównaniu z tymi przykładami przytaczanymi na tagu #przegryw normalna grupa statystyczna
@feldm_Model: nie mam dzieci o których wiem, możliwe że ktoś wychowuje moje ale raczej nie. Pewnie jesteś osobą opisującą się na wykopie jako przegryw i gówno mało dynamiczne nienawidzące kobiet i tzw. normików (cokolwiek to znaczy) i jednocześnie pragnące za wszelką cenę zamoczyć ogórka - wyśmiewające tzw. normików chociaż sam chciałbyś takim być