Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Bickner będzie kontynuował dobrą passę i wskoczy do czołówki światowej, on ma dopiero 22 lata - bardzo chciałbym zobaczyć Francuza/Amerykanina w czołówce PŚ. To byłby powiew świeżości. Wyobraźcie sobie walkę Stocha z Bicknerem o zwycięstwo w zawodach, wydaje się to aż nieprawdopodobne.
#skoki
  • 10
@brednyk: Ostatnio? Przecież Amerykanie historycznie stoją obok Włochów, Brazylijczyków, Rosjan. 3-krotni mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata. Najlepszy zawodnik XX wieku to Amerykanin. To bardziej o Polakach można mówić że ostatnio dobrze grają.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sinn jako wieloletni kibic skoków liczę na rozwój tej dyscypliny na świecie ale coraz większe mam wrazenie, że ona zamiast się rozwijać to się zwija. Tak mocne kiedyś reprezentacje jak Czechy czy Finowie dziś są tłem dla reszty. Szwedów w ogóle już nie ma. Na dalekim wschodzie liczą się tylko Japończycy, z prób Koreańczyków i Chińczyków na stworzenie reprezentacji nic nie wyszło. Kazachstan i Rosja coraz gorzej. W Szwajcarii po odejściu Ammana