Wpis z mikrobloga

Napewno będzie jakaś zapowiedź może nawet w tym tygodniu.Ale była na bank bo ta redaktorka była też w moim mieście jak robili materiał też ob patologii więc głos jej znam.
Szczerze?

Nie, kłam. :p

Ja to w ogóle nie wierzę, że jakiekolwiek TVN było u niego. Według mnie to zwykła ściema.


Czemu? Przecież to idealny materiał dla takich gównianych programów jak Uwaga. Skoro u Patologicala byli to czemu mieliby Rafałka nie odwiedzić? Bardziej mnie zaskoczyło zainteresowanoe ze strony Nie.

@antypuzzel:
@antypuzzel: @kulaf dzisiaj na streamie coś mówił, że #!$%@? był i grubo #!$%@?ł, ale dodał, ze zostawili jakiś notes czy coś i wrócili po niego następnego dnia. Jeśli to prawda to chun wie co to był za notes i co w nim było, możliwe ze właśnie przez to reportaż nigdy się nie ukarze bo sam rafatus wie, ze to nie będzie dla niego dobre.
@antypuzzel: Ale Ty sadzić nie musisz... Ważne co sądzą inni..... I ważne że to Rafatusa jeszcze bardzej rozsławi i przyciągnne mu kolejnych widzów pragnących patolocznych wrażeń.
@kulaf: Nie rozsławi go, a nawet jak to może na jeden dwa streamy. Minusem telewizji jest ze reaguje za późno. Hype na rafatusa zaczął się kończyć jakiś miesiąc temu jak poszedł na całość na show up a zaczął miesiąc wcześniej (grudzień 2017) kiedy zaczął pic i streamowac codziennie a do tego było walenie kasku itp. Teraz nawet jak ktoś tam wejdzie to wyjdzie po chwili bo nic się nie dzieje. Może