Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to otagować xD

Mirki, macie jakiś sprawdzony antyperspirant? Od kilkunastu lat używam gilette endurance pro, zapachu potu w ogóle nie czuć, ale za to tworzą się straszne plamy po nim na ubraniach, wcześniej tego nie było, albo nie były aż takie. Przez krótki czas używałem armani code antyperspirantu ale w ogóle nie pomagał na brzydki zapach potu przy jakimkolwiek wysiłku.

#kiciochpyta #pytanie #modameska XD? #niebieskiepaski
  • 13
@Addis Ciekawe. A gdybiś chciał przeprowadzić eksperyment to bierz Enterol po 2 tabsy dziennie przez 10 dni (jedno duże opakowanie) i opisz jak się zmieni zapach po tym czasie. To jest coś w stylu probiotyku ale z konkretnym celem. Ciekawi mnie jaki będzie miało efekt w tym przypadku.
To w sumie trochę mikrobiologiczny eksperyment i wykluczam się z wszelkich ewentualnych efektów negatywnych.
Więc jeżeli się zdecydujesz to daj znać.
@Addis: miałem ten sam problem używałem rexony men w sztyfcie wszystkie koszulki do wywalenia z potem tworzyła cos takiego ze nie da się sprać. Teraz używam old spice sztyft taki niebieski w środku( bo są tez białe jak Rexoną ale one nie działają na mnie) i nie mam tego problemu i jakby mniej się pocę. Jak nie pomoże to jak wyżej pisali antidral itp. I się nie pocisz tam ale dla