Wpis z mikrobloga

@jason_bourne: kwestia tego co kto lubi...ja dla porzykladu do tej pory jaram sie telefonami z windowsem ale, żę jakoś im nie poszło to korzystam z androida (ale fony tylko ze wsparciem od xda) system w iphonie to dla mnie pomylka.
Tak czy inaczej jest to tylko kwestia gustu.
@Szuwax: WP mi nadal szkoda, pomimo że dawno przesiadłem się na androida ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak czy inaczej jest to tylko kwestia gustu.


@Szuwax: to zależy też raczej od tego do czego się używa telefonu i do czego się jest przyzwyczajonym. Applowskie podejście jest bardzo specyficzne i ciężko się z nim pogodzić znając inne rozwiązania.
@xetrov: jak mam wybierac miedzy androiidem a iphonem to stawiam wszystko na andka.
Custom romy, dostep do roota a juz nawet w standardowym systemie moge sobie chociaz wyglad ikon zmienic.
Problemem moze byc tylko optymalizacja ale dla przykładu taki htc u11 miał swietnie ogarniety system.
@Szuwax: no między androidem a iosem to wiadomo że android bije na głowę iosa, tak samo jak windows/linux bije na głowę macosa. To jednak jest widoczne tylko jeśli po pierwsze ma się porównanie, a po drugie jeśli ma się potrzeby wykraczające poza możliwości applowych systemów, które choć mocno ograniczone, potrafią jednak zaspokajać podstawowe potrzeby - fejsa odpalisz nawet na safari.