Wpis z mikrobloga

Wczoraj dobiłem mój pierwszy #epapieros - 75W Eleaf iStick Pico. Zaprawdę pancerny sprzęt - tyle ile ze mną przeżył, to więcej niż zniosła większość jakiegokolwiek sprzętu po który sięgnąłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj wybieram się do #edym w Gdańsku po coś nowego. Macie może jakieś sugestie na co warto się pokusić? Zależy mi na zasilaniu, które wytrzyma chociaż 12 godzin i czymś co dobrze oddawałoby smak - chmura jest nieważna. Limit cenowy to ok 300 zł.

#epapierosy #vape
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestempowaznymczlowiekiem: aio to downgrade. Jak chcesz samo zasilanie to Modefined Sirius na 2 ogniwa jest bardzo ok, ostatnio kumpel kupił i jest zadowolony bardzo. Jak chcesz dobry smak to zamów od Chinoli Uwell Crown. Do v1 grzałki są w edymie, v2 to porażka a v3 jest lepsze od v1 ale grzałki trzeba sprowadzać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestempowaznymczlowiekiem: no to w edymie masz kolejny istick pico full kit. Nic ciekawszego u nich nie dorwiesz. Są smoki tfv8 i pochodne, ale melo3 mini jest smakowo na tym samym poziomie, są ijusty (melo3 jest lepszy) i aio (nawet nie skomentuję). Ewentualnie sprzedawca może próbować Ci wcisnąć jako nowość Evic vtwo mini z Cubisem albo Cubisem Pro ale nie polecam - te tanki mają więcej wad niż zalet i są stare.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OzaweNakashi: OP owi polecałem wyżej melo 3 mini, bo mu pasował i ma sens, pytanie czego chcesz - jak pod smak i u nas - Melo 3 mini, jak pod chmurę i u nas - smok (pewnie big baby) jak pod smak i ma być bezkompromisowo zajebisty to Uwell Crown v3 i grzałki z Chin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OzaweNakashi: widzisz takie dopiski "i u nas"? To jest sprzęt dostępny w Polsce, w edymie. Są rzeczy pod smak i chmurę, ale są na własne grzałki a tego nie chcesz. Poza tym np Crown 3 też chmury wypuszcza, ale zazwyczaj takie gigantyczne, przemysłowe kłęby nie mają idealnego smaku, to kwestia bardziej skomplikowanych zależności typu airflow, temperatura, bezwładność cieplna grzałki itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OzaweNakashi: taniej, ok 5gr/sztuka (bez żartów). Zależy od grzałki, niektóre więcej, inne podobnie. Zazwyczaj większa chmura to więcej liquidu. Nowoczesne atomizery spokojnie zużyją 10ml/dzień. Ludzie robią liquid sami, wtedy z pełnym smakiem wychodzi poniżej 2zł/10ml, bez smaku nawet ok 50gr/10ml
  • Odpowiedz