Wpis z mikrobloga

Odnośnie wczorajszego wpisu o skradzionych pieniądzach:

https://www.wykop.pl/wpis/30067595/mirki-i-mirabelki-na-szybko-skradziono-mi-dosc-duz/

Nowy dzień, już trochę pogodziłem się z tą stratą, wiec opisuję:

-Zatrzymałem się na parkingu ok. 70 km od Hanoweru w stronę Świecka
-Podchodzi nasz rodak i pyta o opaske zaciskową lub sznurek, ponieważ poszedł mu wąż od chłodnicy
-Odpowiadam, że nie posiadam i rozmawiamy o dupie Maryni
-Pojawia się koleś z wschodnim akcentem i pyta o drogę do hotelu.
-Odchodząc gubi gruby zwitek pieniędzy, rodak podnosi i chowa do kieszeni
-Mówi, że to jego szczęśliwy dzień itd. Itp.
-Wraca ten ze wschodnim akcentem i krzyczy, że dzwoni po policje, bo tu z gubił pieniądzę i rzuca mi się do nóg aby sprawdzić czy ich nie schowałem.
-Mówi, że jego pieniądze są zaznaczone.
-Rodak pokazuje mu portfel, że nie ma jego pieniędzy i nie ma zaznaczonych.
- Ja również, patrzy no faktycznie nie ma i odkłada moje pieniądze i oddaje portfel.
-Natychmiast wkłada rękę do kieszeni rodaka i wyjmuje swoje zgubione pieniądze.
-Raban mocno, wyjmuje telefon i dzwoni do swoich wschodnich kolegów.
-Ja wsiadam i odjeżdżam.

Po godzinię otwieram portfel. Z 2000 euro zostało tylko 100 euro plus nic nie warte ruble.

Moja życiowa nauczka. Wiele razy rozmawiałem z ludźmi w trasie, pomagałem wożąc do Polski po awarii auta. Najbardziej boli to, że świnią okazał się nasz rodak.

Przeszukałem internety i znalazłem wzmianki o takiej grupie przestępczej, którą podobno rozbito. Okazuję się, że nie. Mam nadzieję, iż moja nauczka i strata gotówki, ustrzeże innych.

#afera #oszukujo #zlodzieje #kierowcy #pracbaza

@Zibi23 @GazowaneMlekoWProszku @patryk747 @Samael071 @johnkashtan @HHokuss
A.....w - Odnośnie wczorajszego wpisu o skradzionych pieniądzach:

https://www.wyko...

źródło: comment_1Y96t0IL3w33o19i5EKnoQNRIFGN5sx6.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
@Antyprzegryw:
Kiedyś byłem świadkiem gry w trzy kubki na niemieckiej stacji benzynowej przez polaków, podszedł jakiś młody łebek zobaczyć co się dzieje, to przekręcili go na 100€ i jeszcze mu telefon w międzyczasie #!$%@?.
Mnie też kilka razy w Niemczech zagadywali polacy/cyganie żeby im w czymś pomóc,coś od nich kupić ale zwykle udawało mi się ich spławić, do tego jak robię postój gdzieś na parkingach to zwykle w miejscach gdzie kręci
  • Odpowiedz
@Antyprzegryw: w ten sam sposób chcieli zrobić mojego brata we dwóch. Ta samą metodą, by zobaczyć co masz w portfelu. Mój brat na szczęście nie miał tam zbyt wiele. Metodą sprawdzają ile masz kasy,jak dużo to cię gdzieś dopadną i pobiją , albo tak jak u cb mądrze podbiorą. Współczuję
  • Odpowiedz
Oddaj obcemu człowiekowi do ręki swój porfel wypełniony dwoma tysiącami € w środku, miej żal że ukradli xD
  • Odpowiedz
  • 14
@Antyprzegryw XD jak można zaufać Polakom, to drugi po cyganach naród złodzieji i oszustów. Co do tego typa, to można na niego prowokację zrobić, podjechać z kumplami i dać im nauczkę.
  • Odpowiedz
@Antyprzegryw:

Odchodząc gubi gruby zwitek pieniędzy, rodak podnosi i chowa do kieszeni

-Mówi, że to jego szczęśliwy dzień itd. Itp.

-Wraca ten ze wschodnim akcentem i krzyczy, że dzwoni po policje, bo tu z gubił pieniądzę i rzuca mi się do nóg aby sprawdzić czy ich nie schowałem.

@Antyprzegryw: świnią to jesteś ty za to co zrobiłeś. Mimo, że udawane to koleś ukradł pieniądze ruskowi a ty nic z tym
  • Odpowiedz
Jechałem sindbadem chyba rok temu i po przystanku (przerwie) gość wsiada i krzyczy że cały miesiąc zarabiał te #!$%@? 1000e a teraz jedynie ma kilka rubli w portfelu a wcześniej zaczepił go jakiś gość pytajac o toaletę.
  • Odpowiedz
zostal okradziony.

@benzdriver: a nie widzisz tego, że OP mimo, że wiedział, że tamten śmieć polaczek zabrał kasę która ruskiemu wypadła to go krył eni wiem po co? Dlaczego nikt tego nie zauważył? OP to taka sama szumowina jak ci złodzieje.
  • Odpowiedz