Wpis z mikrobloga

@iustitia_ad_omnes: cokolwiek tucznik by teraz nie zrobil, to dawnych dymow i dawnej atmosfery juz nigdy nie przywroci z prostego powodu - wtedy byl smiesznym i nieporadnym grubaskiem, teraz jest leniwym, ulanym oszustem (dlatego nie wroci stara atmosfera).

A dymow nie bedzie, bo grubas boi sie problemow z prawem. Przypomnij sobie moze, kiedy po raz ostatni policja wpadla na jego streama? Miesiac temu? Dwa miesiace? Kiedys odwiedzala go niemal codziennie, a czasem
@vegeciak pewnie masz sporo racji w tym co napisałeś, jego czas najprawdopodobniej przeminął, ale powiedzmy sobie szczerze nie tylko jego, wielu tych tak zwanych jupiterow spod szyldu #patostreamy nie ma pomysłu na siebie, powielanie są te same akcje, te same pomysły, brak jest polotu i magii. Nauczyli się tego że nawet kiedy siedzą i #!$%@?.... Swoje smuty ludzie i tak przesyłają im kasę. Kiedyś się mam nadzieję to skończy i ci co
@iustitia_ad_omnes: zgadzam ske, ze nie ma teraz "godnego" zainteresowania patostreamera.

Dlatego ja po prostu dalem sobie spokoj ze streamami. Jak mam ogladac nudnego grubasa wylacznie z sentymentu i patrzec, jak nic nie robi poza gapieniem sie non stop w ekran to sorry, wole wlaczyc sobie jakis film, serial czy mecz.

Dla porownania, w marcu-maju mialem autentyczna chec odwiedzic Magicala na Urzedniczej.