Wpis z mikrobloga

@Pedru: Zajebisty koles, bardzo go lubię. I dobry trener. Widzicie wykopki, przejmujecie się wyglądem i wpadacie w kompleksy, a na łysych wieprzów fajne laski też lecą :) Ale jeżeli macie poglądy korwina, ze kobiety są durne i powinny wam sprzątać i tłuc schabowe, a do tego wiecznie marudzicie i cale dnie zamułka przed kompem i "bede grau w gre" to chocbyscie wyglądali jak brad pitt zadna porządna i ładna dziewczyna go
źródło: comment_krsa1XUFq1wKNxTUpSgofujk9pE2xSJS.jpg
@Pedru: Na innych zdjeciach juz tak korzystnie nie wygląda. Ale i tak ładna kobieta.
A kasa oczywiscie, przydaje się ;)
Ale nie przesadzałbym. Wielu facettow ma takie zdanie, ze jak sredni facet i piekna dziewczyna to na pewno pieniadze, a z moich obserwacji jest to grubo naciągane. Raczej skrajne przypadki. No i też, jak facet mowi otwarcie takie #!$%@? to od razu kazda porządna i ładna dziewczyna takiego typa skreśli.
@Pedru: Moze przez to singlowanie już zgorzkniałeś :P ile masz lat?
ja tez jestem tera singlem, mam 28. Ale kogos sie tam znajdzie :) Tylko nie szukam w ogole. A nie szukajac to sie nie znajdzie :P
Chopie, przecież na pewno widziałeś pary, gdzie facet nie jest ani przystojny, ani nie ma kasy, a chodzi z piękną dziewczyną u boku :) fakt, ze jak sie jest bardzo brzydkim to ciezko znalezc