Wpis z mikrobloga

@ReFree: Częściowo mają racje. W zlewie używasz mydła i innych środków, to wszystko będzie się osadzać w tych szczelinach. Czyszczenie tego to przecież będzie mordęga. Wygląda fajnie, dobrze zaimpregnowane pewnie posłuży lata. Ja raczej stawiam praktyczność ponad design, więc na takie bajery bym kasy nie wyłożył.
  • Odpowiedz
@ReFree: tylko że w sumie oni nie piszą o tym, że to wygląda #!$%@? i pewnie jest tanie i byle kto mógłby to zrobić, po prostu jest niepraktyczne jak ktoś na prawdę używa łazienki i zlewu, a nie tylko go ma żeby wyglądało ładnie

wygląda bardzo ładnie, ale jak myślę o czyszczeniu tego zlewu i macać szmatką każdy rowek to już mam ciarki
  • Odpowiedz
Kolego, ludzie którzy zamawiają cos takiego mają innych ludzi od czyszczenia/konserwacji takich mebli. Dajcie spokój.


@ReFree: ale co to zmienia? Tym ludziom przecież trzeba zapłacić. I wciąż czyszczenie zajmie dużo czasu. Ładne i niepraktyczne.
  • Odpowiedz
@niochland: To jest zaimpegnowane/zaolejowane, więc wystarczy zwykła szczotka z długim włosem i jakiś mało inwazyjny środek czyszczący, ale tak jak mówię, ludzie robiący takie projekty albo się na tym znają, albo maja w opór pieniędzy.
  • Odpowiedz
@ReFree: brzydkie i niepraktyczne, a ze ktos postanowil wyrzucic na to pieniadze w bloto to o niczym nie swiadczy, glupota istnieje od zarania dziejow

to sie nadaje do powieszenia na sciane (zeby "artysta" mial w portfolio), a nie jako przedmiot codziennego uzytku
  • Odpowiedz
@ReFree: kogoś dupa boli, że ten zlew jest kompletnie niefunkcjonalny, a o czyszczeniu nawet nie wspomnę - po za tym gl

zaolejowane

akurat "siedzę" w drewnie i olejowanie to tylko efekt dekoracyjny, który trzeba co chwilę odnawiać bo się wyciera. Powodzenia ze szczotkowaniem olejowanego drewna, co ty w ogóle
  • Odpowiedz
o, kolejny pan z serii

kończą mi się argumenty to zacznę pisać że ich nie stać


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ReFree: Przecież to jest dramat, a nie projekt. Nie widzę żadnego pomysłu w ułożeniu kolejnych warstwic np. stałych odległości, albo zmieniających się w sensowny sposób. Łuki są zwyczajnie krzywe jakbyś ciął nożykiem tekturę na oko bo musisz oddać makietę na zaliczenie za dwie godziny. Czy motyw warstwic jest w jakikolwiek sposób innowacyjny? Oczywiście, że nie, a to zastosowanie jest jednym z gorszych jakie można sobie wyobrazić. Lampy, sufit, teren, meble
  • Odpowiedz