Wpis z mikrobloga

@niochland: Na wkrętarkę szczotkę ze średnim/miękkim włosiem i jedziesz.
@ReFree: Te, stolarz - to jest #!$%@? sklejka. Przypatrz się. Byle pierdoła coś takiego trochę lepszą wyrzynarką zrobi.

Sama umywalka wygląda ładnie i pewnie nieźle by się prezentowała w łazience wykończonej drewnem (albo w kopalni Bełchatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Myślę że nawet czyszczenie tego nie było by wcale takie trudne bo tam nie ma
  • Odpowiedz
@ReFree: to tak jak ta wanna. #!$%@?, ze droga, weź w tym ogarnij ciepłą wodę. A sam Virtuti cebulari należy się tobie, gdy argumentów brak to zawsze można walnąć, że drogie i ktoś ma ból dupy, że go nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?, że niepraktyczne.
  • Odpowiedz
  • 2
@ReFree przecież ten zlew jest aż żenujący. Nie dość że szkaradny, to jeszcze kompletnie nie praktyczny. Mam rozumieć że ta wylewka, najtańsza z Castoramy, tutaj decyduje o cenie tego cuda?
  • Odpowiedz
  • 7
@ReFree Jak dla mnie to ludzie sobie moga wykładać muszle klozetowe jedwabiem za miliony za metr, a ja nie bede tego chciała bo ciężko będzie to zdezynfekować.

Na projekt 'mebla' ok, ale nie takiego który ma kontakt z wodą, odpływ i ktory raz na jakiś czas należy bezwzględnie potraktowac NaOH.
  • Odpowiedz
Kolego, ludzie którzy zamawiają cos takiego mają innych ludzi od czyszczenia/konserwacji takich mebli. Dajcie spokój.

hah, ciebie nawet na frezarke nie stac :D JNeden z plusujacych przypuszczam


@ReFree: te komentarze to dopiero kwintesencja #!$%@?. Słusznie zwrócili uwagę, że to niepraktyczne co zresztą sam pośrednio przyznałeś skoro trzeba mieć do utrzymania tego odpowiednich ludzi. Boli bo dostali dużo plusów i atencja się nie zgadza?
  • Odpowiedz
@ReFree ale przecież to jest #!$%@?, brzydkie i za bardzo niszowe bo aż tak brzydkie że może jedna osoba na 1000 zrobi sobie coś takiego w łazience
  • Odpowiedz
@ReFree: z czystej ciekawości bo wygląda to świetnie. Dałoby się te rowki w jakiś sposób Przyjacielu ( ͡° ͜ʖ ͡°) zalać jakąś żywicą czy czymś takim, żeby zrównać te schodki ale zachować wygląd? Ile liczysz za takie cudo?
  • Odpowiedz