Wpis z mikrobloga

III EDYCJA WYKOPOWYCH ZAWODÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM
Proszę zawodników o zapoznanie się z tym postem!
Zapisy zamknięte, zapisało się 29 osób! Najpierw zasady każdego z bojów:
1. Wykonujesz po 3 próby 1 powtórzenia każdego z bojów, czyli przysiadów ze sztangą na plecach, wyciskania sztangi leżąc na ławce płaskiej oraz martwego ciągu. Jeśli nie uda Ci się wykonać danej próby, po prostu masz ją niezaliczoną jak na zawodach. Na przykład: Po rozgrzewce, stwierdzam, że zaczynam próby przysiadów. Biorę w 1 próbie 100kg. Udaje się. Druga próba 110kg: Nie udaje się. Trzecia próba: 105kg: Udaje się. Twoim wynikiem z przysiadów jest 105kg.
2. Przysiady robimy bez taśm na kolana. Mogą być ściągacze (rehbandy, sbd itp.).
3. Przysiad robimy tak, aby linia bioder zeszła poniżej linii kolana. Inaczej próba jest niezaliczona
4. Wyciskanie na płaskiej można robić z usztywniaczami nadgarstków. Sztanga musi dotknąć klatki piersiowej.
5. Martwy ciąg robimy BEZ pasków. Dozwolona jest magnezja. Może być zarówno klasyczny jak i sumo.
5a. Można używać pasa zarówno kulturystycznego jak i trójbojowego.
6. Jutro w godzinach późno popołudniowych/wieczornych będzie udostępniony przeze mnie specjalny post w tagu, pod którym będzie można wpisywać swoje wyniki każdego z bojów. Proszę nie wrzucać samemu wcześniej swoich wyników, bo zostanie się zdyskwalifikowanym.
7. Proszę o zważenie się jutro rano i podanie swojej masy ciała w poście z wynikami. Na podstawie masy ciała zostaną utworzone 3-4 kategorie wagowe, na podstawie waszej aktualnej masy ciała.
8. Proszę każdego uczestnika o napisanie komentarza pod tym postem, w którym potwierdzisz, że zapoznałeś się i akceptujesz zasady naszych zawodów. Możesz napisać też coś miłego dla innych uczestników lub życzyć powodzenia( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja życzę powodzenia wszystkim wam przyjaciele już w tym miejscu. Niestety z powodu kontuzji, ja tym razem odpuszczam zabawę, ale mam nadzieję, że wszyscy bezpiecznie i mocno osiągną nowe rekordy. () Na końcu przypomnę, że ta zabawa to inicjatywa o czysto sportowym charakterze. Nie ma tu nagród ani dużej atencji, więc nie ma sensu oszukiwać i podawać wyników z kosmosu. Bawmy się fair-play!
Pozdro!
#wykopowytrojboj

brtk122 - III EDYCJA WYKOPOWYCH ZAWODÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM
Proszę zawodników o zapoz...

źródło: comment_KK06aUEAVW4hvO4wunWpWddQjVq2JTDO.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
specjalny post w tagu, pod którym będzie można wpisywać swoje wyniki każdego z bojów. Proszę nie wrzucać samemu wcześniej swoich w


@brtk122: ok
@brtk122: może następna edycja z paskami?
  • Odpowiedz