Wpis z mikrobloga

to dobry wybor, jesli nie zamierzasz grac. ;) sam smigalem do niedawna na podobnym sprzecie, upgrade tylko do gierkowania zrobilem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
O którym piszesz,bo 2 modele podałem ? Nigdzie nie widzę w innych sklepach tego modelu .Różnią się tylko procesorem,no i jeden ma dvd a drugi nie .I pytanie czy brać z DVD-R z gorszym nie co procesorem ( chyba ) czy ten bez z lepszym prockiem .
roznia sie tak naprawde tylko procesorem oraz posiadaniem napedu na dyski optyczne tzn. plytki. to takie glowne roznicujace. wiec pytanie jest na czym ci bardziej zalezy? jesli na plynnosci to mozesz sobie poszukac wersji z 8gb ram, ale szczerze, w tym zakresie cenowym z twoimi wymaganiami oba stykna zupelnie, pytanie jakie dodatki chcesz miec wmontowane albo czy zalezy ci na lepszym procesorze? to i tak niewiele zmienia. ;)
a jesli masz jeszcze jakies pytania, to zrob najprostsza i najlepsza rzecz - idz do ME i zapytaj pracownikow, zawsze sie kreca i wytlumacza co i jak, doksztalcisz sie w tym czego ci potrzeba i bedziesz dokladnie wiedzial ;)
@Koral231 Głównie zależy mi na płynności w przeglądaniu stron na necie i odtwarzaniu filmów .Mój stary laptop umiera więc koniecznie muszę nabyć nowy .Z początku myślałem o i3 ,ale mi odradzono ,dlatego szukam z i5 .Miał być dysk ssd ale za tą kasę wszystkiego mieć nie można .
@apaczacz Tak myślałem że ten pierwszy ma lepszy procek -8 generacji ,ale kosztem napędu DVD-R .Trudno,teraz i tak używa się głównie pamięci na usb
@apaczacz: Tak,widzisz początkowo miało być max 2100 z i3 ,potem zmieniłem na i5 za max 2700 .I to jest MAX,bo takim tokiem myślenia dojdę do I7 i 5 tys .Laptop ma być głównie do neta + filmy+muzyka,więc nie przesadzajmy .Po prostu chcę coś kupić do max 2700 w najlepszym stosunku jakość /cena .