Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krótka piłka: polecany #seksuolog w #warszawa bo wytrzymuję max 30 sekund penetracji, z sukcesami na tym koncie. Różowa nie narzeka, ale raczej boi się mnie skrzywdzić, obrazić, no dobra kobieta z niej ;)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 15
@akado: Nie chcę wiedzieć skąd taki pomysł w Twojej głowie się pojawił. Zakładam, że op nie współżyje z matką i teściem, tylko z dziewczyną.
@akado: Seksuolog to nie zawsze lekarz (czasami nawet nie ma wykształcenia medycznego), ale przede wszystkim terapeuta. Nie idzie się do niego na jednorazową wizytę, tylko na terapię.
A terapia par, nawet w przypadku problemu występującego tylko u jednej osoby, jest czymś normalnym.
@akado: Niekoniecznie, można iść po prostu jako para. Jeżeli op ma dziewczynę, która - z tego co pisał - jakoś akceptuje jego i ten problem, to może mu tylko pomóc szybciej się z tym uporać.
Podczas terapii (nie tylko seksuologicznej) dużo pracuje się w domu (samemu albo z partnerką), a jak temat dotyczy seksu to najpewniej będą wspólnie ćwiczyć wydłużanie stosunku. Jej rola tez jest w tym ważna.
Mogę doradzić Panią Annę Bielecką. Mój luby miał podobny problem. Wizyta dużo zmieniła i zmienia nadal.
Jak jesteś zainteresowany podaje namiary na Panią seksuolog: kolektyw Psychologgia, ul. Chmielna.
Wszystkiego dobrego

Ania