Wpis z mikrobloga

Już za tydzień! XXXX #wykopiworzeszow!

Skrótowo:
- 23 luty - piątek
- 20:00 - studnia na rynku
- później K20 Pub - Mikołaja Kopernika 4 (w bramie naprzeciw Burger Store)

To ptak? To samolot? Nie to @Sarpens, który ogłasza pierwsze wykopiwo roku pańskiego 2018. Będzie to nasz mały jubileusz, bo już 40 raz postanowimy opuścić piwnice, aby przejść się do... innej piwnicy i w spokoju pogadać o tym co się działo na mirko przez ostatnie dwa miesiące.

Jak zwykle, jako zwoływacz piwny nie mogę zapewnić poziomu - oczywiście samej imprezy czy też pionu niektórych uczestników na wyjściu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa i za niedługo wykopowe piwa, będzie można robić z licencją #pdk, bo @Sarpens robi coraz gorsze te wpisy...

Wołam jak zawsze spamlistę, #rzeszow i #wykopiworzeszow dorzucając w komentarzu coś do plusowania

Kiedy @Sarpens wrzuca kolejny wpis i masz mieszane uczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sarpens - Już za tydzień! XXXX #wykopiworzeszow!

Skrótowo:
- 23 luty - piątek
- ...

źródło: comment_S2YGudkgdstxsDTthH2J0HUAFTc6R7ix.gif

Pobierz
  • 17
Wołam zainteresowanych (55) z listy wykopiworzeszow
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Sarpens @kamil_snk @basssiok @pordzio @aidil @KubusiowyKubus @borntobewild @dawid110d @mandrake13 @wrednota @SweterWPaski @Arathi @Hauptsturmfuhrer @webster90 @Akryl92 @fifithebest @Rang3r @dawne-dzieje @Romantyczny_Roman @Babooco @GryziaS @Arqu07 @dire @jedzczarnekoty @mati75 @kam966 @w0jt1 @bug_emulator @RocketQueen @jabolpunk @kiwi_kiwi_kiwi @bn1776 @dowidzenia @piotrekkk @Tezak @FriPuc @Moonman @wuha @Arcziii @Szerman @sstark @Glos_rozsadku_2015 @
@Kacpa100: Jest przeznaczony dla nich specjalny, osobny stolik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@krave: Z reguły staram się organizować to co miesiąc, jakoś tak w styczniu się nie udało. To 40. spotkanie przy piwie, poza tym mieliśmy 3 grille, dwa wypady na łyżwy, parę plaszówkowych i domówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba coś robić, żeby rodzicom pokazać, że mamy życie poza komputerem (