Wpis z mikrobloga

  • 20
Opiekuję się erasmusami i po tym, jak ostatnio odbierałam jednego Włocha z lotniska, ten cały czas do mnie pisze, że chciałby "miło spędzić czas", mimo że wie o moim niebieskim i sam ma laskę. Ja rozumiem tę ich gorącą krew płynącą w beniz, ale ta desperacja jest tak odrzucająca, że musiałabym być Rafalalą, żeby dać się temu wyruchać. #!$%@? zwierzęta. Aggghhhrrhrhhrhsjdjfkkdididkfkfkfhsgdyr. I nauczcie się angielskiego jak chcecie coś wyrwać.

#wysryw #oswiadczenie #gownowpis #erasmus #feels
  • 20
@gudr: Kluczem do sukcesów południowców jest to, że są natrętni . Ty go spławiłaś, spławi go jeszcze milion lasek.
Jednak w końcu jakaś się zgodzi. Tu nawet nie chodzi o to ,że oni są przystojni. Po prostu cały czas postawa atakująca.
Uczcie się #stulejcontent
@Hydrogencarbonat Bullshit. Skuteczność w przypadku bycia nienachalnym jest zawsze wyższa. Ba! Zaryzykowałabym stwierdzenie, że skuteczność w przypadku bycia całkowicie obojętnym jest wyższa.
@Sepang: @gudr: Tak masz rację skuteczność bycia nienachalnym działa ale zauważ, że on Cię widział raz i po prostu próbuje. Bo kto wie- może się uda xD Przecież nie trzeba być Włochem żeby to robić xD Pewnie próbuje tak z każdą laską którą gdzieś spotkał. Możliwe, że nauczy się też że prościej jest zaproponować kawę a potem niewinne wspólne gotowanie w domu- chyba Erasmus to czas nauki ( ͡°