Wpis z mikrobloga

@notyourbae: Jeżeli miałbym się głębiej zastanowić to pewnie masz rację. Chociaż pamiętam z dzieciństwa jeszcze jakąś pastę ze smokiem czy czymś, różową. To była nadpasta. Jutro po pracy od razu skoczę do sklepu po elmex, smaka mi narobiłaś ;)
@notyourbae: Czyli jest to nieodpowiednie? A ja myślałem, że dzięki temu nie mam problemów z ósemkami jako jedyna osoba w moim otoczeniu (do tego ani jednej plomby i dziury), mógłbym zębami beton łamać ;D Jak wchodzimy w takie nostalgiczne rzeczy które można włożyć do ust to brakuje mi jeszcze takich listków winterfresh czy czegoś które były jak papierki :D
@Elementx: Mi dentysta mówiła że minimum 2 razy dziennie ale maxymalnie 3 i to miekką szczoteczką z Oral-B (śmieszky heheszky). Ja tam stabilnie 2 razy dziennie w porywach do 3 ale to czasami w wyjątkowych sytuacjach. A zazdroszczę takich mocnych zębów :/ Ja mam pare plomb ale same białe na szczęście (bo prywatnie ale kocham moją dentystkę :D) bo wiele w zębach zależy od uwarunkowania genetycznego :) A jeszcze więcej od
@notyourbae: O widzisz :) miło, że mogłem pomóc w dbaniu o twoje uzębienie ;P zęby to nie wszystko, zawsze możesz sobie wstawić złote jak obecne się zepsują i będziesz wyglądała jak jakiś pirat (+20 do respektu) :D Dzięki za miłą rozmowę i mam nadzieję, że kiedyś nasze drogi w jakimś wątku znów sie skrzyżują :) Miłego wieczoru Mirabelko :)