Wpis z mikrobloga

@notyourbae: Jeżeli miałbym się głębiej zastanowić to pewnie masz rację. Chociaż pamiętam z dzieciństwa jeszcze jakąś pastę ze smokiem czy czymś, różową. To była nadpasta. Jutro po pracy od razu skoczę do sklepu po elmex, smaka mi narobiłaś ;)
  • Odpowiedz
@Elementx: Tylko ten pomarańczowy ( ͡º ͜ʖ͡º) A te inne pasty dla dzieci już niestety nie dla mnie. Ehhh... Ale w aptekach można czasami taki żel z elmexa dostać i w sumie też bardzo spoko :D
  • Odpowiedz
@notyourbae: Czyli jest to nieodpowiednie? A ja myślałem, że dzięki temu nie mam problemów z ósemkami jako jedyna osoba w moim otoczeniu (do tego ani jednej plomby i dziury), mógłbym zębami beton łamać ;D Jak wchodzimy w takie nostalgiczne rzeczy które można włożyć do ust to brakuje mi jeszcze takich listków winterfresh czy czegoś które były jak papierki :D
  • Odpowiedz
@Elementx: Mi dentysta mówiła że minimum 2 razy dziennie ale maxymalnie 3 i to miekką szczoteczką z Oral-B (śmieszky heheszky). Ja tam stabilnie 2 razy dziennie w porywach do 3 ale to czasami w wyjątkowych sytuacjach. A zazdroszczę takich mocnych zębów :/ Ja mam pare plomb ale same białe na szczęście (bo prywatnie ale kocham moją dentystkę :D) bo wiele w zębach zależy od uwarunkowania genetycznego :) A jeszcze więcej
  • Odpowiedz
@notyourbae: O widzisz :) miło, że mogłem pomóc w dbaniu o twoje uzębienie ;P zęby to nie wszystko, zawsze możesz sobie wstawić złote jak obecne się zepsują i będziesz wyglądała jak jakiś pirat (+20 do respektu) :D Dzięki za miłą rozmowę i mam nadzieję, że kiedyś nasze drogi w jakimś wątku znów sie skrzyżują :) Miłego wieczoru Mirabelko :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Elementx @notyourbae Umówcie się chociaż na kawę, będę się cieszył, że przez mój głupi wpis ktoś poznał durga ciekawą osobę.( ͡º ͜ʖ͡º) P.s jak macie na zbyciu jedną tubkę, to chętnie przyjmę !
  • Odpowiedz