Wpis z mikrobloga

Cześć #mikrokoksy pytanko mam. Jestem na redukcji, kończę 7 tydzień. Waga i pomiary spadają, kratka trochę się uwidacznia. Chciałbym dociąć się johimbiną.

Jak to stosować? Jaka dawka? Kiedy zacząć o jakich porach? Treningi zawsze robię rano.
Wzrost: 193, waga: 87/88, w pasie w ostatnim tygodniu 84.5.

#silownia #suplementy
  • 12
  • Odpowiedz
@karambolo: 0.2 mg/kg ciała (czyli dla ciebie około 15 mg) - pamiętaj aby to była joha HCL. Zaczynać od możliwie najmniejszej dawki i zwiększać, jeśli nie ma sajdów do tej co napisałem. 2 h od posiłków w jedną i drugą stronę.
  • Odpowiedz
@Kasahara: dzięki za szybką odpowiedź. Dopytam się jeszcze. W moim przypadku wygląda tak, że przed treningiem piję białko i z olejem mct, 30 przed treningiem kreta, chwilę przed treningiem bcaa. Czy w takim wypadku mogę wziąć yohę na czczo i potem posiłek? Jak to rozwiązać?
  • Odpowiedz
@karambolo: cieżko przewidzieć - białko tez wyrzuca cukier/insulinę w górę - joha będzie działać, ale słabiej troszkę po prostu. Najlepiej na czczo i po prostu nie przyjmować jakichkolwiek posiłków 2 h i w jedną i drugą stronę. Ale też możesz po prostu z dala od treningu sobie to brać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara z posilkiem po wystarczy z 1.5h. Gdzies po 45min wersja inj przestaje klepac.
Nie wiem jak oral..
Swoja droga mnie 10mg zamiata..
A yoha plus sally to instant bonner..
  • Odpowiedz
@bst: chyba faktycznie masz rację, że 1,5 h, zależy też jaki posiłek. Ale badania też nie mówią totalnie jakoś jednoznacznie, aby w ogóle to traciło sens przyjmowania nawet jak się go spożyło. Z własnych odczuć nawet jakby to nie miało żadnego wpływu na lipolizę to właśnie na koniec redu warto brać dla samego libido jak i otrzeźwienia umysłu - mi to zmieniło kompletnie komfort kontaktowania w ostatnich tygodniach i trochę szerzej
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara mnie po prostu poniewiera.. Serce wali. Jak sie dowali ostre interwaly latwo sie pozygac. Ale moze 10mg to za duzo.
Minus to ze obciaza CUN
Solo to jakos mega lipozy nie nasila. Ale aktywowac aktywuje.
Musze sprobowac zrobic krem z yoha. Na zachodzie chwala.
  • Odpowiedz
@Kasahara: żeby nie śmiecić na tagu, zapytam jeszcze raz tutaj.

Jak łączyć yohę z suplami? Słyszałem, że kreatyna nie ma wpływu na działanie yoszki, ale bcaa podobno już tak. Bujda czy faktycznie coś jest na rzeczy?
  • Odpowiedz
@karambolo: powineneś być po prostu w deficycie i nie podbijać poziomu glukozy w krwi, najlepiej około jej stosowania nic nie jeść, w tym BCAA, które może być w procesie glukonegenezy szybko zmienione w cukier
  • Odpowiedz