Wpis z mikrobloga

@SKYFander: Jedna z lepszych akcji w historii streamow to bylo jak Wonziu gral w Day Z i lootowal jakis domek i wpadl jakis stream hunter i zaczal role playowac jakiegos psychola i krzyczec “WONZIU CHODZ TU #!$%@? NIE UCIEKAJ”, ale szansa znalezienia tego jest nikla, chyba nawet nie ma tego na tubie tylko zginelo gdzies w odmetach archiwuk twitcha.
  • Odpowiedz
Jedną z najbardziej śmiesznych akcji w historii strimów, jak dla mnie, to gdy Garetowi oczy pękły xD


@SKYFander: Przyznam, że nie oglądałem nigdy tego wonzia, ale często przewija się tak, więc myślałem że spojrzę.
Jeśli jednak jakaś awaria komputera/gry powodująca game over jest "najśmieszniejsza w historii stramów" to chyba jednak sobie podaruję.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wonziu gral w Day Z


@prodigi: Dobra była też akcja (a raczej cały, długi stream) jak Maciej z kolegami (byli naprawdę pro) latali po mapie i cały czas kampili. Mega klimat, cały czas prawie nic nie było widać, ogarniali strategie na lutowanie, kryli się przed innymi graczami, unikali zombie, a na sam koniec nad jakimś jeziorkiem, czy innym stawem na pomoście robili sobie zdjęcie i w tym czasie macieja zdjął
  • Odpowiedz
@SKYFander: Niedawno jak grał w PUBG to przegrał pojedynek w mistrzowskim stylu xD On miał strzelbę, a koleś patelnię i oczywiście zebrał #!$%@?, bo nie umiał trafić xD
  • Odpowiedz