Wpis z mikrobloga

@Max3nium no z jednej strony nawet śmiechłem, a z drugiej nie wiem czy warto palić za sobą mosty? Chociaż też zależy w jakich stosunkach się rozstaliście ( ͡° ʖ̯ ͡°) W każdym razie - czasami nie warto robić sobie wrogów bo nigdy nie wiadomo czy ta osoba kiedyś ci nie pomoże. A z drugiej strony "jeżeli nie masz żadnych wrogów to coś robisz w życiu nie tak".
  • Odpowiedz
@Max3nium: Sentyment to słodka trucizna. Do mnie też po dwóch latach od brzydkiego rozstania napisał były, najpierw poczułam niesmak, później chwilę się zastanawiałam na #!$%@? do mnie pisze, a na końcu zrobiło mi się go odrobinę (!) szkoda.
  • Odpowiedz
@Max3nium błędnie rozumiesz to greckie powiedzenie. Nie wychodzi sie dwa razy do tej samej rzeki bierze się ze stwierdzenia: wszystko płynie. Jeśli więc wejdziemy jeszcze raz do tej samej rzeki to juz nie będzie taką samą rzeką jaką była za pierwszym razem. Absolutnie nie chodzi tu o to żeby drugi raz nie próbować.
  • Odpowiedz
mówią że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki


@Max3nium: Tak swoją drogą - oprócz tego i "bynajmniej" jako synonim "przynajmniej" to zna ktoś jeszcze jakieś proste testy na głupotę? xD
  • Odpowiedz