Wpis z mikrobloga

  • 2
Hej perfumowe świry!
Przymierzam się do zakupu tych 2 flakonów:
- Armaf Club de Nuit Intense Man
- Rasasi Hawas
I moje pytanie, gdzie mogę dostać je w przyzwoitej czy też najbardziej opłacalnej cenie?
Z góry dzięki za pomoc ( ͡º ͜ʖ͡º)
#perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
@Azure: zależy co to dla Ciebie przyzwoita cena. na iPerfumy armaf był ostatnio już za ponad 220zł i zszedł w kilka chwil. Na ebayu dostaniesz taniej od hindusów, ale miesiąc czekania
  • Odpowiedz
@Azure: https://www.takeit2day.com/armaf-club-de-nuit-intense-perfume-for-men-100-ml-edt.html
teraz dolar slaby to mozna kupowac:) niestety przesylka jest dosc droga i trzeba czekac okolo 2-3 tygodnie, ale dalej lepiej niz w iperfumy, szczegolnie jesli wezmiesz cos jeszcze i "rozlozysz" przesylke na 2 zapachy.

I jeszcze cos. jesli dodasz cos do koszyjka ale nie kupisz to czesto mozesz dostac mailem kod rabatowy zeby Cie przekonac do sfinalizowania transakcji. ja dostalem 3 takie kody, najpeirw 3, pozniej 5, a na
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@uwielbiamnalesniki on jest jak coś bardziej porównywany do Inv Aqua czyli tego najlepszego z tych 3. Ponoć jest od niego lepszy o czym się przekonam w poniedziałek bo już w drodze go mam. :) Inv Aqua mam jeszcze próbkę więc sobie porównam na żywca który lepszy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@uwielbiamnalesniki muszę przyznać że naprawdę bardzo dobrze. Różnica między Invictus Aqua wyczuwalna ale mysle że na plus. Bardzo dobrze projektuje i jest bardzo trwały. Ogólnie nie wiem czy jest coś na minus. Myślę że wpisze się do mojego top 10 zapachów ale żeby tak się stało muszę zużyć conajmniej pół flakonu i wtedy wystawić ostateczną ocenę tego zapachu. Jeśli na dzień dzisiejszy byś mnie zapytał czy kupię kolejną flachę to bym odpowiedział
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@uwielbiamnalesniki taaa wanted jest mi znany, zapach podobny ale wg mnie bardzo od siebie odbiegają. Co do hawasa i joop homme to nic takiego nie wyczułem a raczej bym zauważył bo nie znoszę joop homme xD Jak miałem próbkę 2 ml to 2x dałem mu szansę a potem połowa próbki popłynęła do zlewu, tak mi ten zapach nie podpasował.
  • Odpowiedz