Wpis z mikrobloga

Tomek 26 okolice Siedlec

Zgłoszenie nr 217 z dnia 2018-02-14 20:09:00

Imię: Tomek
Wiek: 26
Miejscowość: okolice Siedlec
Kim jestem?
Jestem wesołym i uśmiechniętym mirkiem. Uśmiecham się do ludzi i lubię sprawiać innym radość, bo wtedy sam się ładuję pozytywną energią. Jestem raczej spontaniczną i kreatywną osobą.

Wygląd
Ciemne, krótkie włosy, krótka broda, 175cm wzrostu, średniej postury, nie gruby nie chudy. Preferuję sweter i koszule bardziej niż bluzy. Chyba nie mam zbyt dobrego wyczucia stylu, bo za każdym razem jak pytam siostry czy dobrze wyglądam to ma jakieś ale.

Zainteresowania
Przede wszystkim praca nad sobą. Uwielbiam czytać książki z tym związane jak i wdrażanie porad w nich zawartych w życie. Lubię sport, uprawiać i oglądać, stawiać sobie coraz to nowe cele. Poza tym lubię jeździć na rowerze, pływać, w nocy oglądać gwiazdy, a gdy jest dużo śniegu porzucać się w zaspy.

Czego oczekuję?
Oczekuję, że lubisz posiedzieć wieczorem przy dobrym filmie, ale nie boisz się też wyjść na imprezę i się wytańczyć. To ostatnie też lubię robić, choć tanga tańczyć nie potrafię (koleżanka próbowała mnie uczyć ale dała sobie spokój). Oczekuję też, że będziesz lubiła mówić o pierdołach, swoich pasjach, bo ja lubię słuchać i nie jestem typem gawędziarza, choć staram się to zmienić, tak by mieć coś do powiedzenia na każdy temat.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wczesnym rankiem wyjazd nad jezioro i obserwowanie jak wstaje dzień, później spacer i piknik nad brzegiem jeziora, a w nocy oglądanie gwiazd na kocyku przy bezchmurnym niebie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub tak, dzieci tak, a używki hmmm lubię pić i znam umiar, nie palę, narkotyki po prostu nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyokolice siedlec < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Tomek 26 okolice Siedlec

Zgłoszenie nr 217 z dnia 2018-02-14 20:09:...
źródło: comment_ZdMjLlL0sWKvfoqYQI9UtLCh2w7HQp7m.jpg
  • 2