Wpis z mikrobloga

@Rasporas: ok 3k xD ale wtedy pozbyłbym sie samochodu - na rzecz MZK - obecnie koszta brutto auta to ponad 650zł/mies. [OC+paliwo+materiały eksploatacyjne], do tego dochodzi możliwosc rozwoju, awansowania wyzej i najwazniejsza - praca w ciepłym biurze bez smaru itd. Choć nie ukrywam, brakowac mi bedzie takiej typowej inżynierskiej roboty z CADem itd
@Rasporas: eh, pisałem juz XD
Opole.
Co do samochodu - mam zawrotne Polo 9n z 2003 - 1.9 SDI -

OC - 2,2k
Paliwo miesiecznie około 380zł - robie meisiecznie prawie 2k km
Wymiany oleju co 10k + filtr
itd itd
nie polecam
Pewna państwowa firma działająca w energetyce


@Myszoskocznia: Energa oferowali 1600zł na umowę zlecenie xDDD
Jeszcze jakiś #!$%@? test na rozmowie, bardzo niemiły, bucowaty kierownik, który chyba myślał, że uchyla mi nieba taką cudowną ofertą.
To poszedłem do średniej firmy, 2,2k netto na start, po 3 miechach podwyżka 30% i chcieli mi nawet studia opłacić zaoczne. Potem po kolejnych kilku miesiącach miała być kolejna podwyżka. Umowa o pracę jak coś.
@Myszoskocznia: mam to samo, w największym mieście w tym kraju w pracy gdzie trzeba używac dwóch obcych języków, w której odpowiedzialność jest spora plus jest to wymagająca umysłowo praca, nie chcieli mi dać 3k na rękę i się ze mną targowali.
@Astuel pisze chyba 3 raz.
CNC to tylko i wyłącznie hobby, jestem samoukidm a nie z wykształcenia.
Rzygam robota w smarach, chlodziwach itd.
Zarobki tam #!$%@?, skoro jedyne co mogę osiagnac to bycie technologiem. po prostu nie jara mnie temat na tyle by robić to całe życie,