Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: a mi sie tam podoba! zachodnia moda w połaczeniu z super samochodem a w tle szara polska rzeczywistosc... dawno nie widzialam zdjecia tak pieknie obrazujacego jak w polsce jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Oskarek89 z tego twita można wywnioskować, że Krzysiu się zna i mu to zdjęcie się podoba xD dziwne, dużą część sceny fotograficznej w Polsce uważa, że jest #!$%@? xD amator zrobiłby lepsze. No ale uznane nazwisko, nowa głupia moda blokerskich zdjęć (serio, jest coś takiego) i okładka vogue jest xD ja #!$%@?...
  • Odpowiedz
@skitteles:
- jest zwyczajnie krzywe, już młodzi adepci fotografii wiedzą, że horyzont ma być w poziomie a pionowe budynki nie mogą przypominać krzywej wieży w piździe...
- Samochód nie dość, że wrzucony jakoś totalnie z dupy, to ucięty w połowie cholera wie, dlaczego
- Modelki niedoświetlone
- Z lewej strony ten wystający kawałek dolnej części budynku bardzo kuje w oczy, ja bym kadrował na zagięciu budynku
- No i w sumie sam zamysł jest #!$%@?, ni to Polska, ni to Rosja, nie wiadomo o co chodzi, chociaż tu już kwestie indywidualne, co
  • Odpowiedz
Z lewej strony ten wystający kawałek dolnej części budynku bardzo kuje w oczy, ja bym kadrował na zagięciu budynku


@Agemaker: tylko do tego bym sie przyczepila... i z tym sie zgodze. reszta moim zdaniem to wolna reka artysty fotografa.
niektorzy czasami rozne gowna robia i takie zdjecia znajduja uznanie :D
ten caly hejt to pewnie sztuczne pompowanie promocji... niewazne co mowia byleby mowili
  • Odpowiedz
@Oskarek89: @skitteles: @Agemaker: Zdjęcie wg mnie jest ok. Ale to już nie o to chodzi, Ta okładka jest genialna.
A wiecie czemu?
Bo się o niej mówi!
Gdyby to było kolejne wymuskane foto w amerykańskim stylu, to by zniknęło wśród wielu innych na wystawie w empiku czy tam innym ruchu.

  • Odpowiedz