Wpis z mikrobloga

@Qiudo: a możesz podać choć 1 argument za swoją tezą? Ja od dawna widzę korelację całego ryku z ceną DOGE, w sensie kierunek ceny DOGE jest wskaźnikiem wyprzedzającym, który określa kierunek trendu na najbliższe miesiące. Sprawdziło się to już wiele razy w zeszłym roku. Dziś rano była pompa na DOGE. Jestem bullish.
@grucha_88: żebyś nie przeoczył pionowej w dół będąc na kiblu xD
Dzisiejszy wzrost nie ma absolutnie żadnego sensu, no chyba że mężczyźni zamiast kwiatów kupują kobietom Bitcoin ( ͡º ͜ʖ͡º)
#!$%@?ć, wyszedłem z ICX z zyskiem sprzedałem BTC i sobie poczekam na futuresy bo jak do tej pory to wszystkie kończyły się tak samo ¯\_(ツ)_/¯
Generalnie w godzinę zrobiłem 7.5% względem tego co było rano więc
a możesz podać choć 1 argument za swoją tezą? Ja od dawna widzę korelację całego ryku z ceną DOGE, w sensie kierunek ceny DOGE jest wskaźnikiem wyprzedzającym, który określa kierunek trendu na najbliższe miesiące. Sprawdziło się to już wiele razy w zeszłym roku. Dziś rano była pompa na DOGE. Jestem bullish.


@zbinior: Miło, że nie jestem tu jedynym znającym indykator DOGE, z reguły dość wyraźnie pokazuje kondycję rynku ( ͡°
@arczer: ja od rana trzymałem w EOS kurs praktycznie stał w miejscu kiedy BTC/USDT rósł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale trochę drożej sprzedałem więc zawsze to profit xD teraz znowu tether i luzik