Wpis z mikrobloga

@a665321: wpisz sobie tylko korwin zaklęcia. (ten filmik co ma 90k był robiony przeze mnie, w rogu pisze copyright to 2020, nazwa mojego starego kanału a ktoś mi podpieprzył i teraz wbił 90 tysi )
@plesples: możesz wołać, jeśli ma honor to potwierdzi ;). byłem autorem, natomiast filmiki były wrzucone w kilku częściach (3 lub 4) na inny kanał, i zostały z niego usunięte. aster miał je pewnie ściągnięte, skleił tylko w jeden i wrzucił. robiłem te biedne napisy w camtasi studio 8.
na kanale 2020 jest obecnie tylko filmik best of cejrowski.
@Asterling: Bo to ja xd. pamiętam, że sokzraka to podpieprzył. nie wiedziałem tylko kto pierwszy, ty czy admin tamtej strony.
w takim razie nie mam pretensji do ciebie. admin tej #!$%@? strony nie miał nawet rigczu aby podać link do filmiku tylko wrzucił to na swój profil bez żadnego odnośnika.
@Fushin: Ja tam przecież wtedy miałem w opisie napisane jasno że sobie to po prostu skopiowałem z soczków więc jeśli 2020 to ty to przecież to musiałeś widzieć skoro nawet wspomniałeś o tym w komentarzu xD No ale ok nieważne.