Wpis z mikrobloga

@plusbear: MS i Sony ściga kogoś kto sprzedawał lewe klucze. Ja kupowałem gry Blizzarda akurat, ale chyba wszystkich jak leci biorą na przesłuchanie. Komenda z Rzeszowa to prowadzi, czyżby coś z popularnym serwisem z kluczami?
@stormkiss: nie napisałem, bo nikt nie pytał. Na Allegro, teraz nawet nie pamietam co to był za profil, ale na pewno legitnie wyglądał bo sam zgłaszam cos co wyglada na nielegalne. Także raz jeszcze dupa cicho
@AvantaR: #!$%@?, kupujesz w serwisie i to nie od ciebie powinni wymagać żebyś sprawdzał legalność każdej aukcji i się pytał grzecznie sprzedającego czy sprzedaje legalne, to powinno być załatwione między allegro, sprzedającym a policją po #!$%@? wciągać w to osoby które kupiły i które #!$%@? wiedzą zapewne. Już nie mówiąc że jeśli policja angażuje w to uczciwych użytkowników to allegro powinno raz na zawsze zrobić porządek z tymi kluczami.
@swiezyczosnek: żeby było zabawniej to wśród pytań przygotowanych przez MS było właśnie „czy rozmawiałeś ze sprzedającym na temat legalności oprogramowania”, „co skłoniło cię to stwierdzenia, że sprzedawane oprogramowanie jest legalne” itd. Na szczęście policjant był bardzo spoko (sam w D3 grał hehe). Widać ktoś sprzedawał lewe produkty MS i teraz wszystkich przesł#!$%@?ą, a nuż się trafi ktoś.

Ale jak patrzę na ilość aukcji sprzedających dostęp do konta na PS4 co by
@AvantaR: na Allegro jest pełno kont, kluczy i ogólnie wszystkiego, sam kupowałem klucze do wielu gier i teraz czytam, że mogę być w każdej chwili wezwany bo mogłem świadomie kupić nielegalną grę? lol, to po stronie allegro powinno być weryfikowanie tych aukcji i te pytania policja powinna zadawać przedstawicielowi Allegro, a nie Tobie. Nie wiem za bardzo czego oni oczekują, że ktoś się obsra i więcej nie kupi czy że ktoś
@swiezyczosnek: wiesz, ja kupiłem klucz, działał, także nie mam żadnych podstaw żeby sadzić, że był lewy. To nie klucz aktywacyjny do Windowsa na którym wszyscy jeżdżą. Także tez nie wiem czego oczekują. Moze szukają kogoś kto dostał niedziałający klucz?
@swiezyczosnek: Nie wiem za bardzo czego oni oczeku
Moze chca komus udowodnic, ze sprzedawal kradzione klucze albo klucze kupione kradziona karta, a takie turbo-usery jak Avantar to kupowal, bo maja 'bo przecie to allegro to jak to moglo byc nielegalne' ;D