Wpis z mikrobloga

@upflixpl: W DC pewnie burza mózgów była "Potrzebujemy własnego Luke'a Cage'a i Czarnej Pantery, żeby wyciągnąć hajs od czarnej społeczności. Czarny gej-naukowiec-olimpijczyk z Arrowa nie wystarcza!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BigBadBat: Pierwszy sezon ma być oderwany, a co dalej to nie wiadomo, ale definitywnego "nie połączymy" nie mówią.

Nie zdziwię się jeśli ewentualny sukces Black Lightning mógłby wpłynąć na decyzję o zarżięciu #!$%@? LoT i zastąpieniu go w Arrowverse BL'em, ale to moje gdybanie.

Swoją drogą, gra aktorska, efekty i praca kamery jest raczej na poziomie pozostałych seriali z DC (wyjąwszy Gotham - bo to inna liga).
@WaveCreator Ooo dzięki, takiego info było mi trzeba. Btw, jako inna liga masz na myśli, że Gotham jest wyraźnie lepsze, czy gorsze? Wg mnie zdecydowanie lepsze, ale z serialami CW nie jestem na bieżąco, nadrabiam trzeci sezon Flasha właśnie i jest wyraźnie słabszy od poprzednich, ale wciąż przyjemny.
@BigBadBat: Moim zdaniem Gotham jest znaaacznie lepsze jeśli chodzi o grę aktorską i realizację. Fabularnie lekko osłabło w II sezonie, ale później wróciło do normy i nie obraziłbym się gdyby FOX zrobił jakiś kolejny serial dla DC.
@WaveCreator Trzeci sezon był najgorszym momentem imo, ale czwarty jest świetny, jeśli utrzyma taką formę w drugiej połowie to może nawet przebije pierwszy. Btw zasadzam się na książki, których jest o dziwo całkiem sporo (mam na myśli powiązane z serialami DC).