Wpis z mikrobloga

@Bruno_ mi się ten pierwszy podoba, też się zastanawiałam nad nim, ale wolałabym jednak w takim przypadku trochę dołożyć i kupić z Sephory bo przepiękne wypuścili niedawno, a ta paletka według mnie niepraktyczna, dwóch pierwszych odcieni w ogóle bym nie wykorzystała, ale to już zależy od tego jak kto się maluje i jaką ma cere
@xomarysia o kurde zapomniałem że jest coś takiego jak sephora u mnie w mieście stacjonarne. Coś czuję że się będę musiał kopsnac tam szybko. Coś polecicie?
@Bruno_: kochany, dlaczego miałaby się obrazić jeśli nawet nie trafisz?! Który facet kosmetyk kupuje i to jeszcze z przemyśleniem?! Super prezent. Co do tego sephorowego, ja się nie wypowiem bo nie używałam.
@madziulaaaaa ja do kosmyków z Benefitu nie mogę się przekonać, a rozświetlacze z Urbana strasznie lubię, chociaż rzeczywiście mogą być dla kogoś ciężkie.
@Bruno_ mi też się wydaje, że w ogóle nie ma żadnego powodu przez który mogłaby się obrazić, a rozświetlacz jest ekstra, sama chyba kupię w najbliższym czasie, tylko zdecydowanie ładniejszy odcień ma numer 2 :)