Wpis z mikrobloga

@Tomek1607: Ja miałem - jedyną wadą była spora waga - ale mieszkałem na parterze, więc nie musiałem zbytnio roweru targać :P Alfine jakieś miałem zdaje się, 8 biegowe. Biegi wchodziły zawsze, idealnie, podczas jazdy, przy postoju. Łańcuch... No aby był zużyć się prawie nie ma jak ;-)
@tomosano: przy nowym łańcuchu czy starym? Jak nowy to musi się trochę wyrobić pod kasete i powinno śmigać (moja kaseta srama po 1800km wyglądała gorzej)

aczkolwiek ja preferuje wywalić to w #!$%@? i założyć nowy łańcuch i kasetę, koszt koło stówy na 9rz a nie trzeba się martwić że przeskoczy ci na górce i coś sobie obijesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomosano: zależy wszystko jaki teren i jak jeździsz, ja dosyć szybko zużywam napędy bo strome góry. Założyłem nową kasetę jakieś 200km temu i już mam oznaki zużycia (sram pg950 + kmc x9.93), najśmieszniejsze że łańcuch się jeszcze nie wyciągnął.
@KuliG: Jak jeździsz wyczynowo po górach mtb to co innego.. ja jeżdżę głównie po mieście i leśnych ścieżkach. Jak będę chciał pokatować łydy w trudnym terenie to sprawię sobie coś lepszego. ()