Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki mam pewną sprawę.
Dziadek zachorował na raka trzustki z przerzutami na wątrobę. I po dość "szybkiej" diagnozie, jak na Polskie realia gdzie większość i tak była robiona prywatnie, podjęto leczenie. Najgorsze było to, że tego typu guz jest nie operowalny i w pierwszej perspektywie pojawiła się tylko chemia, która jak wiadomo, mimo iż coraz lepsza to nadal osłabia i wyniszcza cały organizm. Dodatkowo bardzo pomogła dieta, która była jak dla #mirkokoksy .
W zasięgu wzroku pojawiło się jednak wyjście mianowicie nieinwazyjny sposób - NanoKnife, czyli elektrody(3 lub 6) w ułamkach sekundy podające wysokie napięcie(1.5k-3k V) przy małym prądzie, tworzące zamknięte pole elektryczne i atakujące dokładnie miejsce guza. Tutaj jest link po więcej informacji. Jakby ktoś był zainteresowany to jako #ciekawostki mogę dać info jak poszło, jak to wygląda bliżej i jakie są efekty.

No i teraz clou jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Leczenie jest dosyć drogie tj. 50k PLN i z tego co czytałem to może być nawet powtarzane. I proszę was Mirki i Mirabelki o jakąkolwiek pomoc, chociaż plusika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej link do zbiórki:

https://www.kawalek-nieba.pl/henryk-fischbach/

Z góry dziękuję wszystkim pomagającym :)


#wykopefekt #wykopefekt #charytatywnie #pomagajzwykopem
  • 2