Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, właśnie się dowiedziałem, że jest coś takiego jak Body-Positive Movement, czyli generalnie mówienie grubasom, że są 'brave' i w ogóle super, że są grubi i postujcie więcej fotek z tłuszczem na wierzchu xD

#bekazgrubasow #heheszki ##!$%@? #gownowpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@egze Otyłość powinna być piętnowana jak palenie i piszę to jako nałogowiec. Jest niemal równie niebezpieczna jak palenie i każdy lekarz to przyzna.To też często objaw chorobowy. Jak to możliwe? Kto chce coś takiego gloryfikować? Co będzie następne? Może za dwie dekady zacznie się ruch chwalący jedzenie gówna, bo to wymaga myślenia "poza pudełkiem" i odwagi? Może chcą promując to zaoszczędzić na emerytuach (#foliarze), bo spora część grubasów ich nie dożyje?
  • Odpowiedz
@CzeXD: ziomek, widziałeś tagi? :d

@G-R-B:
Ogólnie mam straszną bekę z grubasów i nie wiem jak można doprowadzić się do stanu jak na tym obrazku (nie otwierać przy jedzeniu, "curvy girls" xD) I JESZCZE wmawiać ludziom, że to jest super i tak trzymać. Jeśli jesteś #!$%@? grubasem, to przynajmniej ogranicz żarcie i zacznij się ruszać, chociaż trochę. Organizm powoli sam sobie wywalczy drogę do normalności. To nie jest super
  • Odpowiedz
@egze: Nie ma co obrażać niepotrzebnie. Potępiajmy zjawisko (czyny), a nie ludzi. Część z nich to po prostu ludzie słabej woli, którzy są uzależnieni od #!$%@? cukrów jak ja od nikotyny. Zdarza się. Nie każdy musi być mnichem shaolin lub samcem/samicą alfa, którzy każdą część swojego życia w 100% kontrolują. Każdy ma jakieś słabości. Inni są np. chorzy na tarczycę, co aktualnie nie jest rzadkością, ale to jednak mniejszość. Nie zmienia
  • Odpowiedz