Wpis z mikrobloga

@Rivgen: w zeszłym roku sporo zimą jeździłem, ale w tym jest dosłownie za dużo. Albo jest całkowicie odśnieżone i jest asfalt, czyli nieciekawe albo jest metr puchu i ciężko przejść, nie mówiąc o przejechaniu. Spróbuję coś nisko znaleźć w sobotę, ale znów w czwartek śnieg ma padać więc pewnie nie znajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dwep: jak masz platformy to dowolne buty trekingowe się nadadzą. Ja
@Dwep: bez kalesonów i można latać. Spróbuj to kwestia prób i błędów przy aktualnej aurze.
@manedhel: to gruba sprawa jednak. Pewnie sporo czasu zejdzie nim to się roztopi potem. Oddaj nam trochę do PL :)
@Dwep: no i tak trzymać. W niskich temperaturach całkiem dobrze się jeździ jak się odpowiednio ubierze. W zeszłym roku na zawodach zjeżdzałem przy -15 chyba i dało radę.
@manedhel zrobiłem w sumie 21km żeby ogólnie przetestować ubiór i warunki. Rundka wokół chaty można powiedzieć. Miałem ubrany koszulek termoaktywny na to koszulka rowerowa z krótkim rekawem na to koszulka rowerowa z długim a na to kurtka rowerowa wiatrówka. Tak sprytnie na cebulkę, co prawda wszystko z Lidla nic markowego więc wróciłem mokry jak szmata a na dworze 2 stopnie powyżej zera.