Wpis z mikrobloga

Wczoraj zlamalem reke a ona caly czas boli i to calkiem mocno. Spac sie nie da.


@mleko3-2procent: Jest złamana, więc łaskotać nie będzię ;) Jeszcze z 1,5 tygodnia #!$%@? spania i przestanie boleć
@mleko3-2procent: a to nie, bo ja miałem przy nadgarstku :) jak masz wątpliwości, to idź na konsultację do innego ortopedy. Kiedyś złamałem też kość w nadgarstku, założono mi gips, po 3 tygodniach poszedłem na kontrolę do innego ortopedy, który stwierdził, że ten gips jest bez sensu i mi się nie zrosło, więc założył mi usztywnienie na palca, na kolejne 2 tygodnie. W wakacje :( Jak masz poważne wątpliwości, albo bół jest
@mleko3-2procent: Ja mialem reke zlamana dwa razy w tym samym miejscu i po prostu trzeba bylo chwile bol wytrzymac.

w szpitalu dadza mi zdjecia rtg jak poprosze? bo juz mnie przeswietlali.


Przynajmniej u mnie w szpitalu to zdjęcia RTG dostawałem na plytce cd od razu po przeswietleniu, bez proszenia sie a nastepnie z plyta cd do lekarza jak trzeba bylo
@gardan: 3 tygodnie bólu. Na chwile obecna jest na 98 procent ok. Jeszcze trochę boli w stawie ale ruszam bez problemu. I moge juz wyprostować w pełni. Nie bylem na rehabilitacji. Codziennie sam sobie cwiczylem mimo bólu i nadal ćwiczę. Pozdr