Wpis z mikrobloga

#!$%@? co się #!$%@?ło dziś w #pracbaza xD

Narada jak co dzień, szefowa produkcji mówi:
- Wydajność produkcji spadła do 71% względem osiągniętej w roku ubiegłym.
- Uuuuu a znane są przyczyny takiego stanu rzeczy?
- Zatrudnieni Ukraińcy nie chcą #!$%@?ć tak jak Polacy, którzy byli wcześniej na tych stanowiskach.

Kurtyna.
Rymbaba - #!$%@? co się #!$%@?ło dziś w #pracbaza xD 

Narada jak co dzień, szefowa...

źródło: comment_9cPxDuSZguctYUJmRNb0nvt7ExRQaQ4h.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rymbaba: Śmiesznie się czyta takie wymyślone historyjki i ogląda te setki plusów pamiętając, że dokładnie takie same wymyślone historyjki krążą wśród anglików o polakach xD
  • Odpowiedz
@Rymbaba: U mojego Taty w fabryce zatrudnili Ukraińców za 10zł (plus prowizja agencji zatrudniającej) na godzinę. Polacy mają lepsze wynagrodzenie, choć też kokosów nie zarabiają (wychodzi gdzieś tak 16-17 zł na rękę). Ciekawostką jest tu jednak fakt, że stanowiska, na których wystarcza jeden polski pracownik, obstawiane są przez dwóch Ukraińców XD Sytuacja całkowicie autentyczna. Zarząd rzekomo (tutaj pracownicy pewności nie mają, wiedzą to tylko od kierasa) godzi się na to,
  • Odpowiedz
@RYMBABA Niech postraszy ich, że jak nie będą pracować, to ich wyrzuci i zatrudni tych co ma za rogiem Ukr.....
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Heheszkara: dziewczyna pracuje w reckittbeckinser (vanisz durex itd.) Rzeczy na rynek zachodni z ich sklepiku - nieporównywalne do sklepowych, powaga 1 cilit bang starcza na 2 razy wiecej mycia niż to samo z PL sklepu. Mów co chcesz, różnica jest. W sumie sie nie dziwię, zwierzętom rzucisz 1$ taniej to sie pozabijają xD
oslo znajdz mi proszek polskiego producenta xD szare mydło sie nie liczy
  • Odpowiedz
@Rymbaba: > Zatrudnieni Ukraińcy nie chcą #!$%@?ć tak jak Polacy, którzy byli wcześniej na tych stanowiskach.

Ten wniosek jest czymkolwiek poparty, czy tak sobie ktoś powiedział? Jeżeli np. wcześniej Polacy pracowali wiele lat na danym stanowisku, byli biegli i doświadczeni w tym co robią i nagle na ich miejsce zatrudniono ludzi, którzy nie mają żadnego doświadczenia i trzeba ich szkolić od nowa, to normalne, że wydajność spada, narodowość niewiele ma
  • Odpowiedz
@Kami-chan tylko w polskiej produkcji jakims cudem zostaje wiecej tego glownego, waznego skladnika xd
niemcy nie wiedzieli jakim cudem po kwartale produkcji zostalo 26 ton skladnika X xd ale cichosza bo koszty mniejsze xd
  • Odpowiedz
@Rymbaba: Do pracy się chodzi pracować, a nie po to by się #!$%@?ć z wycieńczenia.
Jak widać Ukraince to rozumieją, a Polaczki będą zapierniczać za 8,30 netto/h...
Trochę szacunku do siebie, bo inaczej Janusze nic nie zrozumieją, bo przecież takie zapierniczanie jest im na rękę.
  • Odpowiedz
@Rymbaba: Pracowałem na produkcji. Pracownicy narzekają na niskie stawki, ale i tak #!$%@?ą za dwóch bo chcą pokazać, że są najlepsi xD A za plecami mówią, że "mają #!$%@? na robote". Hipokryci jakich mało i bieda umysłowa.
  • Odpowiedz
@Rymbaba: co się dziwić, sam #!$%@? w pracy, w której wszyscy narzekają na nadgodziny ( 12 z 2/3 tygodnie w miesiącu). Sam narzekałem, miesiąc przepracowałem dostałem duże siano i przegrałem walkę xD
  • Odpowiedz