Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy! Chcę wrócić do gry w #eu4 (grałem tuż po premierze przez miesiąc), po tym jak rozgrywka w hoi4 okazała się być zbyt rozczarowująca przez głupie AI. Przejrzałem tag i już wiem, jakie DLC polecacie w pierwszej kolejności (przede wszystkim art of war oraz common sense).

Moje pytania:
1. Gdzie kupować DLC, żeby nie trzeba było zmieniać ip na rosyjskie i przy okazji uzyskać najniższą cenę za legalny klucz?
2. Czy są jakieś paczki DLC, które opłaca się kupić ze względu na zakup "hurtowy"? Potrzebuję również podstawki.

Pytania wynikają z tego, że jestem już starym prykiem i za moich czasów gry kupowało się w pudełkach w empiku. Rzeczy typu DLC nie istniały. Nie ogarniam do końca tego steama, kupiłem hoi4 na allegro u SUPER SPRZEDAWCY na najpopularniejszej "aukcji" i okazało się, że jest to jakaś lewizna z koniecznością zmiany ip na rosyjskie. Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@darydarylosu: Zacznij sobie od AoW i CS tak jak napisałeś, wystarczy na początek. Kupuj na promocjach, jeśli zazwyczaj pod tagiem ktoś wrzuca informację jeśli promocje się trafiają. Sam grałem dość długo tylko na tych dwóch dodatkach i zabawa była przednia.

p.s. też pamiętam kupowanie gier w empiku i też w pierwszej chwili nie ogarniałem co to dlc :-)