Wpis z mikrobloga

Nie chcę żeby ten post miał wydźwięk "kiedyś to było" ale jak patrzę na to co się dzieje w #wykopmu to takie mam wrażenie :D coś tam nie pykło z domeną i już wiadro pomyj wylane na organizatora... Trzeba podmienić plik main na nowy? "A do dupy z tym". Podczas testów jakieś itemki wpadły do sklepu? "Ło kurła, co za amatorka, po co sie bierzecie jak nie potraficie ogarnąć sklepików".

Jak pamiętam granie w MU jakieś 12 lat temu to były gorsze akcje a i tak się grało. Ile to razy padła baza danych i było przywracanie do stanu sprzed tygodnia - było bóldupienie ale nic nie dało się z tym zrobić, nabijało się resy od nowa. Podmienianie maina też było częste.

Organizatorom gratuluję cierpliwości i wytrwałości. Chętnie bym pograł ale coś nie mogę odpalić klienta na Wine, może jak skombinuje jakiś komputer z windowsem to spróbuję - o ile jeszcze ktoś będzie an serwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
@Mithrindil: ale zawsze znajda sie takie jeczace piczki, jeszcze sie nie przyzwyczailes? Z takim podejsciem to nikt nigdy by niczego nie stworzyl jak by go cos takiego demotywowalo, ja sie bede powoli bawil, dzis moze z 3 godzinki :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Candy setup mi się udał, zainstalowało się ale przy uruchamianiu jest czarny ekran i nic się nie dzieje, komp się zawiesza i można go jedynie wyłączyć.

System to macOS Sierra
  • Odpowiedz