Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
26 urodziny. Boże, ile to lat. Jeśli się nie ogarnę teraz to prawdopodobnie moje ostatnie, bo już więcej tego nie zniosę.
Muszę natychmiast coś zrobić. Tylko co?
Gdybym miał kogoś zagranicą to natychmiast bym się spakował i wyjechał, bo mam już dość siedzenia tutaj, podczas gdy cały świat czeka otworem.
Gdybym umiał programować jak niektóre #!$%@?, to pewnie też bym siedział w Azji, Ameryce czy gdzie indziej. Ale nie umiem.
Natychmiast potrzebny mi kasiasty zawód. Nie żeby wystawić pałac i nową furę. Żeby spokojnie żyć i móc podróżować bez obaw.
Czuję się jak stary śmieć. Jednocześnie współczuję tym którzy muszą czytać te pierdy i akceptować/odrzucać wpisy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: po co ci ktoś za granicą? W samej Holandii działają setki agencji pracy, niektóre kroją na hajsie tyle na ile tylko prawo im pozwala, ale to bardzo proste rozwiązanie - musisz dotrzeć do ich biura i resztę załatwiają za ciebie
OP: @benzdriver tylko z tego co wiem, to pracujesz w mechanice samochodów, więc coś już potrafiłeś na początek. ja mimo że jestem zdolny to nie mam na nic papierów.
@jestem_tutaj #!$%@?, chciałbym. mieć kasę żeby spokojnie wystarczyło na podróże i tak duże jaja, żeby na luzie podróżować, bo obecne życie mnie zabija i wykańcza.
@asema bo samemu się boję i nie mam na tyle jaj. chciałbym wyjechać a jednocześnie #!$%@? się
@AnonimoweMirkoWyznania xD
Na nic nie mialem zadnych papierow. Nie mam formalnego wyksztalcenia w tym kierunku.

Pojade klasykiem: zacznij od wariantu oferowanego przez @sorek

Z jednym zastrzezeniem: sprobuj potraktowac to jako rozbieg, zdobycie przyczolka. Chyba, ze chcesz caly czas pracowac za ta troche lepsza niz minimalna ( ktora, na marginesie daje znosne i wolne od wiekszych trosk finansowych zycie ).

To tak w wielkim skrocie.