Wpis z mikrobloga

#niedocenianefilmy - część 3. "To już jest koniec" (This Is The End)

Z jednej strony nie dziwę się tak niskiej ocenie na filmwebie, z drugiej strony - trochę zaginiona perełka wśród #!$%@? badziewnych polskich komedii romantycznych. Ehh, filmweb...

Fabuła tego filmu opiera się na przyjściu dwóch kumpli (notabene prawdziwych aktorów) na imprezę do Jamesa Franco. Jest tam cała plejada amerykańskich gwiazd - m.in. Rihanna, Jason Segel i Emma Watson... Opisałem właśnie jakieś pierwsze 15 minut filmu. I więcej nie opiszę. Nie szukajcie recenzji i opinii oraz nie oglądajcie trailerów. To się miło zdziwicie co tam się może #!$%@?ć...

Lub też będzie to dla was żenujące doświadczenie. To nie jest typ humoru dla każdego. Przypomina trochę komedie z Sachą Baron Cohenem. Ten rodzaj dowcipu można pokochać lub znienawidzić. Jeśli nie lubicie takich głupkowatych filmów - szkoda waszego czasu. Jeśli wprost przeciwnie - możecie zacząć już oglądać.

Warto jeszcze dodać, że jest to taki humor - jak to ja nazywam - błyskotliwie głupi. Dla porównania następny film Franco i Rogena - "Wywiad ze słońcem narodu" - uważam już za bardziej "głupio głupi".

Jest to naprawdę mocna komedia, która jedzie po bandzie cały czas. Jasne, ma swoje mielizny, ale generalnie - miazga. Przy przedostatniej scenie warto zaopatrzyć się w pampersy. Na filmwebie ocena 5,5/10 i u mnie - 8/10.
#film #kino #komedia #filmnawieczor #filmweb #waropoleca
waro - #niedocenianefilmy - część 3. "To już jest koniec" (This Is The End)

Z jedn...

źródło: comment_BCIIckwLZFW54sg3vZ7mTyB1lzfr2Hzm.jpg

Pobierz

Widziałeś/-aś już "this is the end"?

  • Tak, rewelacyjna komedia. 0% (0)
  • Tak, bardzo dobry film. 17.6% (9)
  • Tak, całkiem dobry. 23.5% (12)
  • Tak, ale średnio przypadł mi do gustu. 17.6% (9)
  • Tak i rozczarował mnie. 0% (0)
  • Tak, słaba komedia. 2.0% (1)
  • Tak i to był paździerz. 17.6% (9)
  • Nie, ale nadrobię w najbliższym czasie. 2.0% (1)
  • Nie, ale może kiedyś obejrzę. 9.8% (5)
  • Nie i nie interesuje mnie. 9.8% (5)

Oddanych głosów: 51

  • 2
  • Odpowiedz