Wpis z mikrobloga

@vvertoi: moim zdaniem, nie byłaby za prosta, ogólnie nie jest prosta.
Moim zdaniem jest wręcz na granicy ludzkich możliwości ogarnięcia tego co się dzieje.
Last hity, presja na przeciwniku, śledzenie mapy, moim zdaniem jest tego za dużo, gra za bardzo obciąża. Dlatego starsi gracze nie mają szans na pro levelu bo po określonym wieku czas reakcji zaczyna spadać.

Myślę, że można by pójść na kompromis, w niższych dywizjach taka opcja powinna
@FX_Zus: nie ma sensu żeby niskie dywizje grały w inną grę. W ten sposób nie będą potrafili w ogóle wyjść do wyższych dywizji, bo zeby wbic high elo to musisz ogarniać co się dzieje na mapie.
@vvertoi: jak widać na tym grafie wyżej, większość i tak nie potrafi awansować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moim zdaniem do Golda wardy mogły by pikać.

@eyd1: panie nie mówimy tu o zmianach podstawowych mechanik tylko o głupim piknięciu które uczyniłoby grę bardziej przystępną dla 80% graczy, może polepszyłoby stawianie wizji w niższych dywizjach, wyrobiło lepsze nawyki większości graczy.

A tak na marginesie ciekaw jestem jaką masz
@FX_Zus: jesli ktos czegos nie umie, to wcale nie znaczy, ze trzeba mu to ulatwiac. kazdy moze sie czegos nauczyc, jesli nie twoj kolega ze zlotej druzyny, to ty, potem koledzy w platynie juz beda miec taka sama wiedze jak ty, a jak nie, to w diamencie, albo wyzej. kazdy ma tyle samo do nauki, czemu chcesz wynagradzac slabych za bycie slabymi?

jesli o cs-y pytasz mnie, to mam srednio 9-10cs/minute,