Wpis z mikrobloga

Skopiuje moj komentarz, zeby wiecej osob widzialo o co sie dokladnie rozchodzi z tym calym serwerem, bo sa rozne zdania, serwer dziala jak widac 'jak chce' i tak dalej, za co przepraszam, bo chcialem dobrze, ale nie udalo sie:

Co do samego serwera to nie polecam, bo @levvvy #!$%@? i postanowil ze dzis start musi byc mimo licznych problemow z serwerem, ustawieniami i stabilnoscia.
Na serwerze mialem nick NOWITAM, i tam jak ktos pytal, to pisalem ze serwer prawdopodobnie wystartuje w poniedzialek lub przyszly piatek, bo myslalem ze headadmin chce wylapac te bugi i je naprawic, ale jak widac nie, woli wypuscic jak najszybciej i tyle.
Odsylam takze do tego komentarza: https://www.wykop.pl/wpis/29897127/#comment-106191459
#wykopmu #mumirko #muonline
  • 24
@tokontojestpowazne: Buga z działającymi resami zgłosiłem do admina/mg to dostałem odpowiedź, że wiecie.
Te "pretensje" które wypisałem wyżej to czyste uwagi co do tego jak serwer miał wyglądać ( low exp x50, z gospodarką ). Jak chcecie mieć gospodarkę w grze to jak możecie nie zmienić tych "pretensji" ?

Nie odbieraj tego jako atak na Was, fajnie, że komuś się chce i ja bym chętnie pograł dłużej, ale to co jest