Wpis z mikrobloga

Witajcie mirki,

Chciałbym przedstawić ku przestrodze innych, niemiłą sytuację jaka mnie spotkała podczas zakupów w sklepie internetowym https://www.nieprzeczytane.pl/
Otóż postanowiłem zakupić 12 książek w wyżej wymienionym sklepie i wszystko było ok do momentu w którym przelałem pieniądze i coś mnie tknęło, że kwota, którą miałem zapłacić powinna być niższa.
Jak się okazało sklep w magiczny sposób za pomocą najprawdopodobniej ciasteczek, w kolejnych etapach zamówienia zwiększył ceny książek (sprawdziłem kilka i wychodzi około 1 zł na sztuce).
Nie jest to duża kwota i byłbym skłonny ją zapłacić gdyby od razu była większa cena podana na stronie, jednak chodzi o sam fakt, przez co czuję się oszukany.
Poniżej dołączam kowersację ze sklepem, przedstawiającą również dowód z dwóch różnych przeglądarek.

Reasumując, były to moje pierwsze i zarazem ostatnie zakupy w sklepie niePrzeczytane.pl. Jeśli ktoś korzysta z tego serwisu to polecam zwrócić szczególną uwagę na kwoty książek podczas zakupów...

#oszukujo #zakupy #ksiazki #zalesie #nieprzeczytanepl
Damian8Damian9 - Witajcie mirki,

Chciałbym przedstawić ku przestrodze innych, niem...

źródło: comment_MJXQewJUqPgicAqa3xxbGasFpZ1XNiGN.jpg

Pobierz
  • 6
@Damian8Damian9 o, przykra sprawa. Ciekawe czy ja się kiedyś na to złapałem, a mogłem przegapić różnice w końcowej cenie. Wiele razy tam zamawiałem. Pytanie brzmi czy to nie jest praktyka wszystkich sklepów internetowych. W każdym razie. Od pewnego czasu zamawiam również z chodnikliteracki.pl i czytam.pl, gdzie często wychodzi kapkę taniej niż na nieprzeczytane.pl
@JohnMarkII: Kupuję miesięcznie do kilkudziesięciu książek i na szczęście nie zauważyłem podobnej sytuacji w innych sklepach. Nie oszukujmy się te 10-15 zł to nie jest dużo, ale chodzi o sam fakt oszukiwania klienta ( ͡° ʖ̯ ͡°)