Wpis z mikrobloga

Być może część z Was pamięta, jak dwa lata temu, pod tagiem #nasiwrio konfrontowałem medalowe (i ogólne) typy redaktorów "Przeglądu Sportowego" dotyczące występów naszych sportowców. Tym razem jednak konfrontacji nie będzie - "PS" nie zdecydował się na wytypowanie wyników poszczególnych zawodników... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Być może zaważyła na tym niska skuteczność tych typów (w przypadku #rio2016 tylko 8 medali z 30 szans + 3 medal nie przewidziane przez dziennikarzy). Nie oznacza to jednak, że zabraknie z mojej strony statystycznego (i bardziej subiektywnego) podsumowania olimpijskich zmagań w #pjongczang2018 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przede wszystkim - po każdym zakończonym dniu startów (czyli po południu czasu polskiego) będę zamieszczał bieżące notowanie mojego autorskiego rankingu olimpijskiego (metoda wyjaśniona tutaj ). Ponadto po zakończeniu rywalizacji w każdej z konkurencji zamieszczę dla nich rankingi oraz subiektywne podsumowanie występu Polaków. Być może będą jeszcze jakieś dodatkowe, statystyczne smaczki dotyczące tych igrzysk i ogólnie, ale nie chcę tego gwarantować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obserwowania tagu #nasiwkorei! ( ͡° ͜ʖ ͡°)