Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę. Znalezisko o tym, jak w Legnicy jakaś baba żądała wyproszenia kobiety w hidżabie z autobusu, bo jej to przeszkadza i w komentarzach zachwyt wykopków, że fantastycznie się zachowała, bo my tu takich ludzi nie chcemy.
Wstyd mi i tyle, że ktoś wiedząc, że jestem Polką pomyśli, że jestem taka jak wy. Bo za granicą ludzie już pytają czy to prawda, że w Polsce jest tak biednie i niebezpiecznie. I dla mnie to jest żaden powód do dumy. Jeśli ktoś się cieszy, że jego kraj jest postrzegany jako miejsce, w którym można dostać #!$%@? za nieodpowiedni kolor skóry, to może niech się zastanowi tak z dziesięć razy nad sobą.
#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kamien23 serio nie wiem co ty chcesz udowodnić xD może sam się do Paryża przejedź, loty nie są takie drogie i się przekonaj zamiast #!$%@?ć na podstawie tego co przeczytałeś na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whiteglove: ile ty masz lat że przejmujesz się tym co mówią jacyś obcy ludzie o Polsce za granicą? typowa lewicowa histeryczna narracja, a co ludzie powiedzo za granico, już CAŁY ŚWIAT O NAS PISZE O JEZUS CO TERAZ BĘDZIE, serio? we wszystko co ci powie wróżka też wierzysz?
  • Odpowiedz
@whiteglove: Jak nie jesteś bezrobotnym pasożytem szukającym zaczepki, to jest bezpiecznie. A to, że jest biednie to akurat prawda, ale to zasługa zachodnich korporacji wyzyskujących tanią silę roboczą, sprzedających produkty gorszej jakości za te samej pieniądze co na zachodzie i wyprowadzających zyski. Więc jak się boją, to niech zostają u siebie, bo lekko to tu nie ma.
  • Odpowiedz
nikogo nie bronie, ale dam Ci prosty przykład. Hidzab jest symbolem religijnym, krzyz również, sprobuj pojechac do krajow bliskiego wschodu i nos swoj krzyz albo medalik na wierzchu, mysle ze bedzisz miala wtedy problem.


@Fiotr_Pronczewski: Polecam ruszyć dupę z piwnicy to się czegoś dowiesz zamiast czerpać wiedzę jedynie z Internetu :) W Azerbejdżanie i Iranie muzułmanie nie mieli nic przeciwko, a nawet wdawali się w gadki o tym, że to
  • Odpowiedz
Jak nie jesteś bezrobotnym pasożytem szukającym zaczepki, to jest bezpiecznie. A to, że jest biednie to akurat prawda, ale to zasługa zachodnich korporacji wyzyskujących tanią silę roboczą, sprzedających produkty gorszej jakości za te samej pieniądze co na zachodzie i wyprowadzających zyski. Więc jak się boją, to niech zostają u siebie, bo lekko to tu nie ma.


@wykopowiczka69: #!$%@?, ALE STABILNIE XD
  • Odpowiedz
a pózniej sie pucuj w internecie


@Fiotr_Pronczewski: Pucować to możesz mi gałę specjalisto internetowy. Przeczytałem twoje komentarze i nadal twierdzę, że nigdzie nie byłeś bo gówno wiesz o świecie i w dupie byłeś. Sianie paniki i zastraszenia to wielka broń zacofanych wykopków, którzy pozjadali wszystkie rozumy. Mają takie same wartości i zasady jak znienawidzeniu muslimy, z których głośno pieją. Tylko jeszcze nie odpalają ładunków bo boją się odpowiedzialności, choć w
  • Odpowiedz
@XpedobearX: nie wiem skąd czerpiesz takie fantazje i skąd czerpiesz informacje na temat gdzie byłem co robiłem i kim jestem ale skoro potrafisz na podstawie komentarza tak łatwo ocenić to nic sie ode mnie nie różnisz, kończę z tobą rozmowę bo sie napinasz jak plandeka na żuku a nie ma o co, Elo
  • Odpowiedz