Wpis z mikrobloga

eglobalcentral.pl / rhinocamera.pl

Miał z Was ktoś do czynienia z tymi sklepami? Jak tam przebiega procedura płatności oraz czy przesyłki są obciążane VAT albo CŁEM? Interesuje mnie jeden aparat o wartości ponad 3k i trochę się cykam- przebitka w porównaniu do aparatu ze sklepu w PL to prawie 2k...

#fotografia #foto #obiektywy #aparaty #canon #sony #eglobalcentral #rhinocamera #sprzet
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Komaryt: chcialem kupic obiektyw canona. W koncu, zadajac sobie pytanie jak twoje, poszedlem dzis do normalnego sklepu i wydalem te 2,5kpln (w przeliczeniu) wiecej. Roznica w cenie ogromna, a w spokoju ducha jeszcze wieksza.
  • Odpowiedz
@taju: to ja kupiłem poprzez znajomych w UK obiektyw wlasnie na eglobal. Obiektyw przyszedł oryginał, wszystko jest okej. Natomiast nie wiem jak działa eglobalcentral.pl :/

A co do kasy to wiesz... gdybym wiedział kiedy dokładnie będzie premiera 7d m3 to bym nie chciał przyoszczędzić, natomiast z tym aparatem to jest wielka niewiadoma a potrzebuję drugiego body zastępczego, bo mój 70D już powoli zionie ducha
  • Odpowiedz
@Komaryt: jest trochę opinii na grupach na fejsie (Samopomoc fotograficzna, Polska Giełda Fotograficzna, FOTO-GIEŁDA), ogólnie niby wszystko ok, ale jednak kurde nie do końca ( ͡º ͜ʖ͡º) gwarancji chyba ni ma
  • Odpowiedz