Wpis z mikrobloga

#wykopdlastasia
Mirki,
Z góry przepraszam osoby, które uznają to za spam. Na wszelki wypadek dodaję tag #siepomaga. Z wykopem od conajmniej 10 lat zaczynam i kończę dzień więc mam nadzieję, że mi wybaczycie tego typu wpis.

Zwracam się z prośbą o pomoc dla mojego siostrzeńca. U Stasia zdiagnozowano leukodystrofię metachromatyczną. Jest to ciężka choroba genetyczna prowadząca do okropnej śmierci. Możecie o niej poczytać tutaj https://en.wikipedia.org/wiki/Metachromatic_leukodystrophy

Na szczęście jest nadzieja i szansa dla Stasia na normalne, samodzielne życie. Staś został zakwalifikowany do nowatorskiej terapii genowej, która już dowiodła swojej skuteczności. Terapia jest na etapie zaawansowanych testów klinicznych w szpitalu w Ghangzhou w Chinach. Staś został przyjęty do terapii współczucia - niestety w przeciwieństwie do testów klinicznych nie jest ona darmowa. Rachunek ze szpitala wyniesie ponad 650 tys zł.
Prowadzimy zbiórkę na www.siepomaga.pl/ratujemystasia. Udało się już zebrać prawie 80% ale zostało tylko 12 dni i jest ryzyko, że nie uda się zebrać całości. Staś ma rozpocząć terapię w 2 połowie lutego. Czekają go najcięższe miesiące jego dotychczasowego życia. Chemioterapia, wszczepienie wirusa ze zmodyfikowanym genotypem i rehabilitacja.

Tak więc zwraca się z prośbą o wpłaty, plusowanie i dalsze udostepniania jeżeli macie takie możliwości.

https://www.siepomaga.pl/ratujemystasia

Całą akcję łączę z #rozdajo. Jutro o 22:00 wylosuję moje PS4 wraz z padem. Konsola jest używana ale w bardzo dobrym stanie. Będę losował wśród osób które zaplusują ale również tych które wpłacą coś na siepomaga. Jak zaplusujesz i wpłacisz to na liście jesteś dwa razy. Nie liczę zielonych kont, chyba, że zrobią wpłatę. Będę szczery - liczę na to, że w ten sposób uda się uzbierać więcej niż ze sprzedaży konsoli. Liczy się dla nas każda złotówka.

Przy wpłatach na siepomaga.pl wpiszcie w opisie #wykopdlastasia i swój wykopowy login, żebym wiedział kogo dodać do listy do losowania.
Kyokub - #wykopdlastasia
Mirki,
Z góry przepraszam osoby, które uznają to za spam. ...

źródło: comment_ZBSX3Au9gpKTl7DBDFYTFWZvFhn4I4xw.jpg

Pobierz
  • 25
@Kyokub: dobry człowieku, terapia genowa to rozum i godność.
Od braku trzech dyszek nie zbiednieje, a myślę, że w takim tempie (może jeszcze jeden gorący albo coś) kasę szybko dozbieracie.
Oby się terapia udała :>