Wpis z mikrobloga

#gusto #zelki #slodkijezu #jedzzwykopem
Po najnowszej dostawie kilka spostrzeżeń
- konfidentki kwaśne, choć nie w #!$%@? kwaśne. Posypka wykrzywia ryja, ale żelek właściwy przyjemnie słodkawy. 9/10.
- pianki trzymają stały, wysoki poziom. 8/10.
- benizy tradycyjnie smakują #!$%@?, ale one maja wyglądać a nie smakować. W #pracbaza zrobiły furorę. Bez oceny, bo by musiała być za bardzo wielowymiarowa.
- największe rozczarowanie - rodzynki w czekoladzie. Trudno właściwie nazwać je rodzynkami, bo tam rodzynek prawie że nie ma :( 2/10.
- gratisowo dostałem jeszcze takie białe krówki ciągutki, ale opakowanie chyba pękło bo były rozsypane po całej paczce. Przesypałem do torebki i dam teściowej na Walentyki ##!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 3
@Willy666: dziękuję za opnie :D to są flipsy ziomuś #gimbynieznajo ( ͡ ͜ʖ ͡) niech teściowa zje z keczupem, tylko wtedy dobrze smakują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- największe rozczarowanie - rodzynki w czekoladzie. Trudno właściwie nazwać je rodzynkami, bo tam rodzynek prawie że nie ma :( 2/10.


ale jak to? :D że sama czekolada? :D
@ecco miałem to samo w swoim zamówieniu ale już nic nie pisałem, bo stwierdziłem, że po prostu robicie gówniane rodzynki w czekoladzie ;P
I po co jeszcze te białe wypełnienie pod czekoladą?